SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobre rękawice do 300 zł

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
Witam!!! Mam pytanie , może ktoś testował jakieś dobre rękawice do 300zł ?? i mogłby polecic jakies dobre ?? chodzi mi zeby byly dobre , twarde i nie rozeszly sie po paru treningach. Interesują mnie firmy Fairtex , Everlast , Twins .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
10 oz, a 12 oz różnią się wagą, a nie rozmiarem
Oz to uncje.
Rekawice różnią się szyciem, profilowaniem nadgarstka, kciuka.
Te z wyzszej polki zazwyczaj sa twarde lecz po jakims czasie robia sie miększe. Zapewniają Ci one dużo wieksza ochrone ręki niz jakies tanie podróbki.
Do muay thai uzywa się normalnych rekawic bokserskich.

Pzdr

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-11-13 14:08:12

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Przyłączam się do pytania bo także zastanawiam się nad rękawicami w okolicach tej ceny...lecz chyba wkoncu zdecyduje sie na fairtexy

http://www.allegro.pl/item455486199_rekawice_fairtex_skora_profesjonalne_10_oz.html

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-10-12 14:47:05

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Wejdź na strone www.sklep.wojownik.com.pl 
Na tej stronie mają dość duży wybór rękawic.Możesz też spróbować poszukać na Allegro.

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2008-10-12 14:48:57

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Marcin rękawice,które wrzuciłeś są bardzo dobre tylko drogie.Nie wiem po co wam takie rękawice,jak mam rękawice za 100 zł i służą mi już 2 lata

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
no dobrze sa drogie, ale chodzi o to zeby byly dobre.A tak po za tym to ja za nie nie place :) tylo mam wybrac a za bardzo nie wiem ktore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4979
Mam podobne pytanie,myslalem nad tymi:
http://www.allegro.pl/item455373655_rekawice_everlast_skora_fighter_12oz_nowy_model.html

Chodzi tez o to zeby nie byly za twarde (do sparingow nie do worka).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26544
Możesz kupić dobre i nie wydać 300 zł chyba, że jesteś zawodowcem
Ja mam shoguna za 200zł i są świetne, 3 lata w nich trenuje i dopiero teraz zaczynają sie powoli pruć. Mastersy są dobre w miare przystępnej cenie, no i everlasty tez super w okolicach 220zł. Po co przepłacać, jak różnicę w kasie możesz przeznaczyć na dodatkowy sprzęt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1532 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29913
Miałem kilka par rekawic. W tym 2 pary everlastow a od kilku miesiecy twinsy.

Twinsy moim zdaniem duzo lepiej leza na rece, sa lepiej wyprofilowane. Kolega z klubu ma te Fairtexy z linku ktory podales - sa dobre ale doszlismy do wniosku, ze twinsy sa lepsze

Odi profanum vulgus et arceo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 349
widze ze niektorzy nie zrozumieli pytania. Bo jak napisalem chce znac tylko opinie osob ktore mialy do czynienia z jakimis dobrymi rekawicami, I PISZE PO RAZ KOLEJNY JA ZA TO NIE PLACE !!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO MAM WYBRAC A Z WLASNEJ KIESZENI TEZ NIE DAL BYM 300 zl ZA REKAWICE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Też bym polecał Everlast Fighter... Chyba, że interesują Cie atestowane to wtedy zdecydowanie TopTen'y
http://www.allegro.pl/item454615420_top_ten_rekawice_skorzane_aiba_10oz_gratis.html#gallery 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY MOGę ćWICZYć?

Następny temat

Maksymalne przygotowanie pod zawody

Wiecej