SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobra dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
Witam. Mam 17 lat, ważę 67 kg, mam 178 cm wzrostu. Chciałbym zacząć porządny trening ale potrzebuję dobrej diety bo kompletnie się na tym nie znam. Przez wakacje mam zamiar ćwiczyć 6 razy w tygodniu przez ok godzinkę dziennie. Narazie ćwiczę "na sucho" ale niedługo mam zamiar kupić sobie jakieś odżywki. Czy mógłby mi ktoś pomóc w ułożeniu takiej diety??Z góry dzięki :) P.S. Chodzi mi głównię o rzeźbę:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
rzezbe? a co Ty chcesz rzezbic przy Twojej wadze ? zacznij od zbudowania masy miesnowej, potem bedzie czas na rzezbienie
https://www.sfd.pl/temat173140/ 

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
No dlatego potrzebuję dobrej diety. To jak?? Pomoże mi ktoś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
https://www.sfd.pl/temat191365/

Poczytaj i sam uloz, to nei takie trudne a my sprawdzimy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
Nie wiem czy dobrze ułożyłem tą dietę bo jestem początkujący i chcę abyście mnie poprawili w miarę możliwości.

śniadanie: płatki z mlekiem lub 2 jajka na twardo, orzechy włoskie, kefir

2 śniadanie w szkole: chleb razowy z żółtym serem, jabłko, banan

obiad: pierś z kurczaka lub kotlet rybny, kasza gryczana, surówka warzywna zalana oliwą z oliwek

po treningu: pierś z kurczaka z białym ryżem

kolacja: ryby, sałatka warzywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
unikaj połączenia dużej ilości tłuszczy i węglowodanów...tymbardziej tych nie najzdrowszych tłuszczy...w twoim przypadku jest to razowiec z serem żółtym...zjedz lepiej z szynką...dodaj 20-30gram orzechów albo jakieś jajko:)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
OK dzięki za radę. a tak poza tym ok?? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76002 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754672
Podaj zapotrzebowanie, rozkłąd btw i gramature. Daj wiecej zdrowego tluszczu. Po treningu ww proste lub carbo 0,5g/kg masy ciala.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
L. wysłanych artykułów 4
L. przecz. artykułów 11
Poczytaj i sie zorientuj ...
z 67kg rzezba buu niewyjdzie ci to na dobre
lepiej sie zmasoj dojedz do 75-80 i sie rzezb

[]----[]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile jest w tym prawdy ?

Następny temat

rozciaganie

WHEY premium