SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobijanie Kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Witam
ważę około 56 KG przy wzroście 174cm wiek 25 lat
Problem mam taki od tygodnia spożywam 2900-3000kcal i głównym u mnie problemem jest spożycie aż 400g węgli po prostu szykując posiłek główny nacisk muszę kłaść na węglę tak jak bym chciał zjeść sam posiłek węglowodanowy i nie ukrywam że ciężko mi zjeść aż tyle węglowodanów i KCAL w ciągu dnia i tu mam pytanie do was czy możecie mi polecić jakieś produkty typu np. jak banan które można jeść między posiłkami jako przekąskę są w miarę zdrowe i zawierają praktycznie same węglowodany ?? abym mógł dobijać węgle i nie musiał ciągle wyszukiwać produktów jak najbardziej kalorycznych ile można jeść płatków owsianych makaronów czy chleba orkiszowego itp. :F
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dlaczego musisz kłaść ,,nacisk'' na węglowodany?
Tłuszcz notabene jest najbardziej skoncentrowanym źródłem energii (1g lipidów to 9kcal).

Przy Twojej masie ciała ilość kalorii nie powinna stanowić problemu.
Wstaw pełną ankietę działu, dietę należy w umiejętny sposób kompilować.

https://www.sfd.pl/t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136780
Po 1, po kiego Ci 7g węgli na kg wagi Ciała? Tiry ręcznie rozładowujesz i startujesz w triatlonie?
Po 2: banany, rodzynki, daktyle, morele (oczywiście suszone), kleik ryżowy, ziemniaki. Kg ziemniaków to 150 g węgli a objętościowo to 2 duże ziemniaki. Wejdź do sklepu, weź 2 duże ziemniaki do rączki, wróc do domu, upiecz, zjedz. Naprawdę to tak dużo?;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Tak mi wyszło ze wzoru 2g białko na kg masy ciała ok 1,2g tłuszczy reszta węgli :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Ogólnie dieta na masę dla tego chcę przytyć praca ciężka bardzo ruchliwa do tego treningi więc myślę że taka podaż będzie optymalna dużo ruchu w ciągu dnia do tego dochodzi typ budowy ekto..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699578
Musisz obserwować i stopniowo dodawać kalorii . Na masie możesz rownież obnizyc białko poniżej 2 g / kg
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Czy zamiast węgli można wypić np. 25ml jakiegoś oleju z oliwek NP. i tym dobijać KCAL w razie konieczności i też będzie dobrze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699578
Tak , tylko najlepiej zmieniać zródło tłuszczy . W jednej porcji za dużo oliwy może powodować zaburzenia jelitowa -żołądkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5314
Czyli jednego dnia olike z oliwek drugiego np. masło orzechowe a trzeciego coś innego dobrze rozumiem :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Np do jednego posilku oliwe,drugi smazony na smalcu itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699578
Masło orzechowe jak sobie sam zrobisz . Te sklepowe sporadycznie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening rano - co zjeść przed

Następny temat

Dieta redukcyjna od oceny, 50 kg - Hashimoto

WHEY premium