SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dobór suplementacji w sportach walki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 284

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 28
Witam, od pół roku trenuje boks i zastanawiam się nad doborem suplementacji czy dostanę jakieś porady od fachowców forum SFD ?
Głównie chodzi mi o szybszą regenerację po treningową a także zwiększenie siły i koordynacji ruchowej (o ile w tej kwestii jakieś suplementy pomogą).
Jeśli chodzi o stosowane już wczesniej suplementy to brałem kreatynę monohydrat, BCAA, carbo i witaminy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 936 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25988
nie spodziewaj się cudów. W mojej ocenie suplementacja przy sportach walki raczej nie odbiega aż tak bardzo od innych dyscyplin. BCAA, witaminy , ashwagandha, ew. coś na stawy , reszta zbilansowana dieta. Przy SW sporo kalorii ucieka więc tutaj bym raczej się skupił aby mieć odpowiedni bilans kaloryczny

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5913 Napisanych postów 139364 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 971492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta satysfakcji seksualnej wśród użytkowników siłowni