SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór suplementów- bardzo duża ilość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
Witam



dysponuję takimi oto odżywkami i chciałbym konkretnych rzeczowych odpowiedzi co i o jakich porach mogłbym przyjmować. mój cel to dynamika,szybkość i siła- głównie koszykówka i wsady. Trenuję na siłownii codziennie praktycznie+ 1-2 razy w tygodniu sam wyskok czyli wsady



suplementy które mam to:



białko firesnake green box i isolate 100 z Treca

firesnake BCAA Remedy 8:1:1

przedtreningowka firesnake red box (beta alanina, kofeina, jablczan,bcaa)

Glutamine xplode powder olimp

trec CM3 / firesnake Orange Box (jablczan kreatyny i cytruliny)

Witamyny olimp

omega 3-6-9 trec

eaa Anabol Xplode olimp

Purple box- isotonic Firesnake

CArbonox Olimp

Flexit Drink Nutrend



Proszę o fachowe odpowiedzi co kiedy mógłbym przyjmować. Trenuję zwykle z rana przed pracą o 6:30 albo około 11. Dbam o dietę, dużo mięsa z piersi kurczaka, ryż, kasza, warzywa, owoce. a mam do dyspozycji tyle odżywek i chcialbym mozliwie jaknajlepsze rezultaty uzyskać, a mysle ze maja tyle odżywek moge cos fajnie pokombinowac. regeneracja ważna bo czesto zmeczony jestem. proszę zatem o fachowe odpowiedzi co w jakich porach przyjmować. nie mówię też że chce to wszystko przyjmować naraz bo oczywiście za dużo tego, ale conajlepiej teraz brać:)
pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
sprobuj sam rozpisac, jestes 7 lat na forum!
my sorygujemy jak bedzie zle

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
jak do tej pory przyjmowałem tak, że:
do śniadania omegi i witaminy,
isotonik rozpuszczam z bcaa i pije w trakcie
przed treningiem Red Box
po treningu Izolat i green boxa biore wg brakow w diecie czyli białko do 3 razy dziennie
kreatyne przed i po treningu, a w DNT brałbym raz rano
na czczo nutrend na stawy
carbo po treningu odrazu

i tu rozwazam teraz czy dorzucic EAA i piłbym je po treningu azeby zachodzila lepsza synteza i co z glutaminą czy też brać nie wiem np przed snem i po treningu ? nie chce przełądować właśnie BCAA i Glutaminy bo sila rzeczy mam tego juz troche w białku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest OK, nic nie dokładaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ok. to glutaminę zostawie jak bede po kreatynie, a EAA hmm, może jakiś spec doradzi a jak nie to narazie poczekają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bierzesz BCAA i izolat to odpuść juz EAA bo juz z samych supli dostarczasz sporo aminokwasow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 637 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15877
ok. to narazie bede bral tak jak pisalem wyżej co zatwierdziłeś :) zobaczymy jak pójdzie po 3 miesięcznej przerwie :) dziękuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreta Dawkowanie

Następny temat

po cyklu kreatynowym

WHEY premium