SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór spalacza - pomóżcie :)!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Witajcie!

Pisałem już w temacie wspólnym, ale tutaj mam chyba większą szansę na odpowiedź, a zależy mi na czasie. ;)

Szukam spalacza, coś, co da mi dobre efekty.

180cm/~100kg, staż około 2 lata. Ogółem jestem zadowolony ze swojej sylwetki, ale chciałem pozbyć się trochę smalcu Nadać szlifu.

Dieta na dziś dzień : 6 posiłków dziennie, mięso/ryż/owoce/nabiał - jest ok. Zdrowie też. Trening na dziś dzień : 3x siłowy, planuje dorzucić ~4 aeroby w tygodniu na redukcji. Kawa i energetyki chyba na mnie nie mają jakiegoś większego efektu.

Kiedyś brałem Scorcha, ale chyba nie miał na mnie zbyt dużego efektu. Co najlepszego do ~150 zł uda mi się wyrwać? Muscletech Hydroxystim?

Pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dobry jest Tested_Nutrition Tested_Burner dobry sklad i cena też dobra

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Wygląda ciekawie, ale poczekam jeszcze na inne opinie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Możesz spróbować ripped freak i oczywiście dieta z ujemnym bilansem kalorycznym, aby zabezpieczyć mięśnie dorzuć BCAA, polecam z hi-teca

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
duzo do redukowania?
dobrze by bylo jakbys dal foto pogladowe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Foty niestety brak. Do zrzucenia tak na oko z 8kg, ciezko mi okreslic dokladna liczbe. Chcialem zrzucic najwięcej ile sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to spalacz zbedny na początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
Wołałbym jednak kupić, żeby zmaksymalizowac efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to coś delikatnego typu thermo stim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2462
Witam mam pytanie jestem pilkarzem ale przez kontuzje ktora wykluczyla mnie z gry na rok troche a nawet bardzo urusl mi brzuch z 70 kg zrobilo sie 90 kg wrocilem do gry ponad rok temu i z wagi zszedlem do 80 kg i juz dalej nie chce spasc ostatnio zakupilem thermo fat burner i zastanawiam sie czy dokupic do tego cos na pompe bralbym 2 tabsy fat bustera i i cos na pompe przed treningiem jak myslicie pomoze mi to w spalaniu zbednego tluszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
zaloz swoj temat z PELNA ankieta
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na sen

Następny temat

Coś do spalania najlepiej po atrakcyjnej cenie

WHEY premium