SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobór przedmiotów do ćwiczeń

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
Wiek : 16
Waga : 62
Wzrost 182
Cel do osiągnięcia : Masa, rzeźba
Staż : 0
Aktywność fizyczna : Gram w piłkę nożną i badmintona po 1-3h dziennie.

Cześć.
Chciałbyś prosić Was o dobór dla mnie sprzętu do ćwiczeń.
Kompletnie się na tym nie znam, nie miałem styczności z siłownią, ale chciałbym zrobić sobie domową. Myślałem nad jakąś ławką, sztangą, hantlami, wyciągiem górnym, jednak sam nie wiem co dokładnie powinienem wybrać. Chciałbym abyście podali mi konkretną nazwę lub markę przedmiotu ew. link.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
tyle ze patrzysz przez pryzmat tylko wycisku leżąc
a weźmy np siad i ciąg w relacji hantle-sztanga.

Siad i ciąg hantlami to w zasadzie to samo, cieżko o jakiekolwiek modyfikacje tych ćwiczeń. Sztangą za to możesz zmieniać wersje tych ćwiczeń

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
A ile możesz przeznaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
Do 1000 bym mógł, ale myślę, że za ok. 500 by się coś znalazło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
gryf długi, dwa krótkie, stojaki, ławka i ile się da obciążenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
Halo, pomoze ktos ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja osobiscie darowałbym sobie wszelkie zestawy gdzie jest wyciąg bo to zawyża cenę,a wszystko co możesz zrobić na wyciagu zrobisz przy pomocy sztangi i drążka.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108
Lepszym rozwiązaniem niż sztanga będą hantle z regulowanym obciążeniem. Przy trenowaniu z dużymi obciążeniami do sztangi będziesz potrzebował pomocnika, z hantlami możesz cały czas ćwiczyć samodzielnie. Mniej obciążają stawy i angażują więcej partii mięśni.

Ekspert sklepu ABCfitness
www.abcfitness.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Sztanga i hantle mają swoje plusy i minusy. Można polemizować co,w jakich przypadkach angażuje wiecej mięśni

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
A słuchajcie czy juz teraz oplaca mi sie inwestowac w taki zestaw od Marbo - http://www.marbo-sport.pl/zestaw-mh19-lawka-regulowana-stojaki-regulowane.html + http://www.marbo-sport.pl/zestaw-63kg-obciazenia-i-3-gryfy.html . Czy moge zamowic taki zwykly zestaw jak tam wyzej podawalem? I czy na pewno darowac sobie ten wyciag ? Bo jak ten tanszy zestaw to w cenie 600 moglbym zmiescic i wyciag.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan i hantle

Następny temat

Trening w domowych warunkach dla chudzielca.

WHEY premium