SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wszystkich w wieku 16 i podobnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 137
Czesc jakis rok temu jak mialem 15 lat wzialem 50 tab. mety na sprobowanie. Wtedy cwiczylem juz okolo roku, potem 100 i nastepne 100. Teraz doszedlem do wniosku ze to byla najgorsza decyzja jaka popelnilem w tym sporcie. Ostatnio mialem egzaminy i nie cwiczylem juz od jakis 4 miesiecy z 37 spadlo mi do 35, ale teraz znowu cwicze i powoli wszystko mi wraca, postanowilem sobie ze juz nigdy wiecej nie wezme tego dziadostwa. Jesli juz napradwe wam siadlo na banie i wezmiecie na 100% to nie bierzcie po 50 bo to nic nie daje a tylko szkodzi ( potem bedziecie zalowac ze wzieliscie) Mam nadzieje ze moj post dotrze do paru zapalencow w moim wieku itp. Nara

Mam 16 lat i chce do czegos dojsc

Mam 16 lat i chce do czegos dojsc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Dobrze ze doszedłeś do takiego wniosku .Ja mam troche wiecej lat i sie jeszcze nie zdecydowalem ale artykuly jakie czytalem sa bardzo ciekawe.Pozdrawiam

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ej to czy wam siadzie na banie czy nie to indywiduaclna sprawa nei mzoesz mwoic ze siadzie na bani ja znam koelsi ktorzy zaczynali mlodo koksowac 17lat ale madrze brali nie wp*****lali 100mety przerwa 2tygodnie i znowu meta tylko robili to rozwaznie i zaden z nich nie ma jakis rzutow na bani itp sa normalni a to ze podczas cyklu ktos jest agresywniejszy to jsuh inna sprawa hmm ale dobrze ze doszedlem do takich wnioskow i nie wezmiesz tego bo co innego jakbys doszedl do wniosku ze vi spadlo to trzeba sobie cos znowu walnac to jush by bylo gorzej... a takei przypadki tesh znam ...........niestety

-=NPC CreW=- FoReVeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
"to nie bierzcie po 50 bo to nic nie daje a tylko szkodzi ( potem bedziecie zalowac ze wzieliscie)"
to ze 50 tabsow na kogos nie dziala to sprawa indywidualna, nie siej dezinformacji , a 100 metki mniej szkodzi od 50?
zastanow sie co piszesz

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm... w sumie mądrze mówisz jednak ja uwazam ze powinno sie zastanowic 10 razy zanim sie weźmie co kolwiek poniewaz nie branie koksów jest złe tylko to jak sie to robi. tzn jezeli ktos chodzi na silke 2 miechy i widzi wiekszych od sibie i dojdzie do wniosku a doj...... sobie bede taki jak oni to on nie powinien wogule sie za to brac. pamietajcie jak chcecie cos brac to tak zeby potem nie rezygnowac z treningu i tylko cwiczyc dalej bo jak ci spadnie to jest niesmowida depresja!!! a tegoo nikt by nie chciał. wszystko jest dla ludzi tylko trzeba robić to z głową i pamietajcie cykl nie częsciej niz 5-6 miechów dajcie organizmowi sie zregenerowac przynajmniej w jakims stopniu bo wkoncu zaprotestuje (jak nasze pielęgniarki) i bedzie dupa potem to juz nic nie pomoze a napewno nie bedzie potem wygladac super.

"Małe jest piękne, ale duże może więcej!!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze-mam 16 lat- wziołem 80 tabsów mety bo chciałem być wiekszy--troche mi to dało ale po cyklu gdzieś ze 3 tygodnie zrobiłem miesięczną przerwę i jak pod koniec bran9ia mety wycisnołem 90 kg a po przerwie miesięcznej po cyklu 80 mnie zgniotło.W baniaku 1,5 cm spadło.I wniosek taki że prawie nic mi to niedało.Teraz tylko co jakiś czas odżywki kupuje bo meta to g**** a na coś lepszego typu deca niemam kasy.

...::::musze być jak największy w jak to się da najkrótszym możliwym czasie::::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
aj aj aj. a mnie meta dużo daje. pierwszy raz wziąłem metan w wieku 28 lat i nigdy tego nie żałowałem. sama meta to nie wszystko koledzy. jak sie od mety zaczyna nie mając pojęcia o niczym to nie nalezy oczekiwac rezultatów. ja bym nie upatrywał powodów waszych niepowodzeń w mecie tylko w waszej głupocie i niewiedzy.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może i masz racje---żebym lepiej to wzioł to może bym teraz nienażekał na spadki--ale ty miałeś 28 lat i miałeś kase na to wszystko a ja miałem tylko 80 tabletek mety i 3 kg jakiegoś gajnera

...::::musze być jak największy w jak to się da najkrótszym możliwym czasie::::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Meta,tesciu,omka itp androgenne stery to zabujstwo w takim młodym wieku. Ja zaczałem od superanabolonu 15 strzalow i 55 tabsow wina IP. Napewno mnie lepiej zrobi niz 100 metki i skutki uboczne będą 1000 razy mniejsze i nadluzej mi te winiki zostaną. ZASTRZYK IGŁĄ 0,5 NIE BOLI!!!! superke da sie ladować igłą 0,5

UwE

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
UwE weż napisz coś więcej o sterydach które brałeś ok? i napisz ile mniej więcej kosztują bo bym coś sobie może zapodał ale ani mety anie testosteronu i omki niechcem brać bo masz racje że w naszym wieku to za***iście szkodliwe.

...::::musze być jak największy w jak to się da najkrótszym możliwym czasie::::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47
miałem kiedys tez te 16 lat i w wieku 15 lat z wlasnej glupoty jak zaczale Cwiczyc kupiłem omnadren250 bo wszyscy polecali ze dobrze spuchne wiec kupilem owa paczke oczywiscie dalo efekty bardzo dobr bo wtedy mialem 167 wzrostu 77kg wagi i 38 na wicie ale po calym cyklu mialem przerwe i spadlo do 33 i sie trzymalo juz sila tez poszla ale nei radze brac omy na poczatku ;D a jak juz to wode pic do bardzo duza retencja jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping a alergia

Następny temat

winstrol v

WHEY premium