SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do profesjonalistów odnośnie osłonek i nie tylko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Witam wszystkich.
Mam pewne pytanie więc bardzo prosiłbym żeby ktoś odpowiedział mi na nie.
Otóż chce zrobić pierwszy cykl 2332 z metanabolem-wyjdzie 70 tabletek czy nie jest to za duża dawka jak na początkującego? Dodatkowo chce wziąść osłonki Sylimarol i Nolvadex na wątdobę oraz Clomid na klejnoty. Mam więc pytanie jak dawkować te osłonki,szczególnie Nolve z Sylimarolem? tzn. po ile tabletek i w jakim czasie? Czy Nolve wziąć w środku cyklu SA a Sylimarol brać cały czas? Kolejne moje pytanie to Czy Sylimarol jest na receptę? i ile kosztuje oraz ile jest tabletek w opakowaniu? Wiem że są 2 wersje 35mg i 70mg którą lepiej kupić ? Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś odpowiedział mi na te pytania.

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
sylimarol nie jest na recepte przeczytaj post gohana to moze zmienisz twoj cykl

TrOl

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według powinieneś dostosowć ilość tabletek do swojego wieku. Jeżeli masz już 21 lat to stosuj ten cykl spokojnie, a jeżeli nie to postaraj się zmniejszyć minimalnie swój cykl np.1;2;2;1. Co do osłonek to stosuj tylko Nolvadex, jaja się same zregenerują wiem to z własnego przykładu.Przeczytaj "przybyło mi 30 kg w ciągu 2 lat" tam podalem swój adres e-mail.Mogę ci pomóc jeśli potrzebujesz jakiejś porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy takim dawkowaniu Nolvadex nie powinien być ci potrzebny. Chyba, że masz genetyczne uwarunkowania do ginekomastii. Szkoda zdrowia - tamoxifen nie jest obojętny, zwłaszcza dla wątroby. Dobrze jest więc go mieć pod ręką lecz lepiej bez powodu nie używać.

Pozdrawiam

Ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
Dzięki chłopaki!

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chcesz aby skótki uboczne były jak najmniejsze,powinieneś oprócz sylimarolu(3 razy na dzien po 1 tab.)brać nastepuje witaminki;
-witA (ochroni to twój wzrok)meta powoduje słabsze widzenie
-witb complex
-wit c
-magnez
-cynk

oraz powinienes wziąć dobrą odżywke typu gainer.
Wierz mi wątrobe masz tylko jedną?wiec wybur nalezy do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze nolva nie chroni watroby kto ci glupot naopowiadal?!jest obiegowa opinia ze silimarol ma oslabiac dzialanie mety nie wiem na ile jest to prawda przed braniem i po mozesz cobie zrobic wlasnie taki cykl na watrobe Bcomlex i silimarol dobra jest tez b12 w zasztrzykach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od sylimarolu znacznie lepszy Sylivit

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sylimarol i Sylivit to pod wzgedem dzialania dwa odrebne preparaty.
Sylimarol pobudza watrobe do lepszej pracy,przyspieszajac jej "metabilozm" jest polecany osobom z zaparciami.Natomiast Sylivit ktory uzywam od dawna regeneruje miasz watroby i oslania ja przed dzialaniem toksyn itp.Pozatym aby odczuc efek dzialania nalezy stosowac go conajmniej 3 tygodnie w dawce 3x 1dz.(mowa o 150mg/tab).Pozdrawiam wszystkich walczacym z brzuchem:)


Cwicz pakuj wyjdziesz puff!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W kwesti wątroby

Następny temat

Ból po sutanonie

WHEY premium