SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do jakiego lekarza udać się z zaburzeniami snu?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 274
Tak jak w temacie u jakiego lekarza mogę się udać z zaburzeniami snu i ile kosztują całkowite badania hormonalne prolaktyna ,teść , estradiol itp czy są jakieś suplementy prócz melatoniny które ułatwia mi zasypianie (w nocy jak już kładę się spać jest mi gorąco ,po co się i przyspiesza mi bicie serca )czego to mogą być objawy ,czym to może być spowodowane ,co na to poradzić ,brać jakieś tabletki na uspokojnie ? Dodam ze trenuje 4 razy w tygodniu dość ciężki trening praca fizyczna 4 zmianowa (kopalnia oddział taśmowy) w dzień zazwyczaj nie jestem nerwowy nie mam na to czasu :)



Zmieniony przez - Bartek9603 w dniu 2018-08-21 20:25:05

Zmieniony przez - Bartek9603 w dniu 2018-08-21 20:26:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
SalvatoreLucania
Budzę się zwykle 5 max 6 rano i jeszcze chce się zdrzemnąć chwilę. Zasypiam tylko słyszę i czuję wszystko w około. Słyszę oddech żony, jeżdżące samochody ale za cholerę nie mogę się ruszyć, otworzyc oczu. Próbuje krzyczeć do żony wiele razy i wydaje mi się że krzyczę z całych sił ale tak naprawdę ledwo coś słychać. Kiedyś przypadkiem żona się obudziła i mnie sturchnela w rękę żebym się obudził bo ciężko oddycham. Zapytslem czy słyszała mój głośny krzyk a ona że ledwo i bardzo cicho coś tam wyfychalem tylko powietrze. Psychicznie pierwsze razy były straszne. No paraliż. Ruszyć się nie mogę zaraz myśli że ktoś mógłby mnie w tym momencie okraść itd...teraz już się z tego śmieje. Lekarz mówił że tylko kilka % populacji tak mam. Są o tym filmu na YT. Obejrzyj Nb sobie. Rzekomo w tym stanie niby snu na jawie można oddzielić duszę od ciała i były takie doświadczenia że facet spał a jego dusza lewitował po pokoju. Ciekawy temat. Horror ostatnio o tym był dobry.


szukałeś pomocy u specjalisty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zwykły pierwszego kontaktu powinien dać skierowania na badania, w kopalni to też chyba okresowe macie robione.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
anubis84, niestety rodzinny nie może skierować na hormonalne.
Zakładałeś ostatnio bliźniaczy temat, po co drugi? Endokrynolog.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 274
Tak mamy ale nie ma tam chyba hormonalnych.Zawsze mam dobre wyniki .zreszta nie wiem czy są dobre czy nie bo nie mam do nich wglądu


Zmieniony przez - Bartek9603 w dniu 2018-08-21 20:42:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 274
WnMPapa
anubis84, niestety rodzinny nie może skierować na hormonalne.
Zakładałeś ostatnio bliźniaczy temat, po co drugi? Endokrynolog.
Bo czasami dostaje przez to świra wyobraź sobie nie spać dwa dni i isc do tak ciężkiej roboty nie mówię już o siłowni .Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże albo ukierunkuje co z tym zrobić w poprzednim temacie dowiedziałem się niewiele wiec próbuje ponownie .


Zmieniony przez - Bartek9603 w dniu 2018-08-21 20:49:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
U mnie też nie chce, ale często niektórzy piszą że dają, na tsh się da na resztę mi nie chcieli dać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Bartek9603
Tak jak w temacie u jakiego lekarza mogę się udać z zaburzeniami snu i ile kosztują całkowite badania hormonalne prolaktyna ,teść , estradiol itp czy są jakieś suplementy prócz melatoniny które ułatwia mi zasypianie (w nocy jak już kładę się spać jest mi gorąco ,po co się i przyspiesza mi bicie serca )czego to mogą być objawy ,czym to może być spowodowane ,co na to poradzić ,brać jakieś tabletki na uspokojnie ? Dodam ze trenuje 4 razy w tygodniu dość ciężki trening praca fizyczna 4 zmianowa (kopalnia oddział taśmowy) w dzień zazwyczaj nie jestem nerwowy nie mam na to czasu :)




Zmieniony przez - Bartek9603 w dniu 2018-08-21 20:25:05

Zmieniony przez - Bartek9603 w dniu 2018-08-21 20:26:28



Lek POZ w niczym nie pomoże jeśli chodzi o sen. Może jedynie dać skierowania na podst bad diag + skierowania do lek med spec. Najpierw zbadaj podst sprawy:

tarczyca
glukoza
cardiologia

Jeśli lek z tego zakresu wykluczą podst Twojego problemu poszukaj Poradni Zaburzeń Snu, zwyczajowo znajdują się one przy oddziałach neurologicznych oraz psychiatrycznych.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 274
Gdzie można wykonać takie badania szpital czy jakaś prywatna klinika ile to kosztuje i jak długo to trwa ? Lekarz ma mnie skierować na te badania czy mogę je wykonać prywatnie ?


Zmieniony przez - Bartek9603 w dniu 2018-08-21 21:03:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W każdym labie wykonasz na terenie miasta., wpisz w google diagnostyka cennik wyjdzie Ci mniej więcej ile kosztują, trochę się mogą różnić.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-08-21 21:07:59
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 274
Ok dziękuje za pomoc mam nadzieje ze w końcu uda mi się z tego wyjść .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 274
Jeszcze jedno pytanko czy brać jakieś leki na uspokojenie na bazie ziół itp . Np . Valerin ,nerwotron czy jest szansa ze się od nich uzależnię lub mi zaszkodzą ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tanie badania krwi w warmińsko-mazurskim.

Następny temat

Zamulanie po masturbacji

WHEY premium