SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do jakiego lekarza się udać?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7902
witam, od ponad tygodnia boli mnie, promieniuje w okolicach ucha, gdy ruszam szczęką, jem bądź ziewam.
Przy ziewaniu występuje dodatkowe ukłucie jakby w uchu ale dokładnie nie umiem stwierdzić:/
Na początku brałem ibuprom, później 2 dni ketonal i żadnej poprawy.

Czy to coś z uchem czy bardziej ze stawem żuchowowo skroniowym:/.
Skłaniam się do pójścia do larygnologa tylko czy to ucho bo sam dokładnie nie wiem:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
zawiałeś może , jak nie przejdzie to warto się udać do lekarza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Zacznijmy od tego ,czy w ostatnim czasie nie bylo urazu w tej okolicy ?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7902
Żadnego urazu nie było:)
Czasami sypiam przy otwartym oknie.
Ból pojawił się stopniowo, najpierw było tylko lekkie ukłucie przy ziewaniu w okolicach ucha.
Problem w tym, że nie mam aktualnie ubezpieczenia i muszę iść prywatnie a nie chcę wydać zbędnie pieniędzy, raczej to sprawa larygnologiczna?





Zmieniony przez - tomcio.xx w dniu 2012-10-21 12:36:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Dokładnie. Jak ten nic nie poradzi, to do chirurga wtedy.

Zmieniony przez - jonas93 w dniu 2012-10-21 12:48:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7902
dzięki, jest jescze taka sprawa, że ostatnie pół roku dużo gram w counter strike i raczej dosyć głośno mam ustawiony dźwięk w sluchawkach ale myślę, że chyba nie od tego bo wcześniej było ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Laryngolog 100% ,cena za wizyte 50-100 zl w zaleznosci od miejscowosci.

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7902
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
powiem ci ze mam podobny problem mimo iz przez całe zycie miałem zdrowie dobre..od jakis 5 miesiecy lecze sie na nerwice lekarz zalecił wysiłek nieduzy ..lecz po 2 seriach na treningu czuje jak by nieswoja głowe dziwne łapanie oddechu...wydaje mi sie ze czas wybrac sie równierz do kardiologa..mimo iz cisnienie mam w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
sory pomyliłem ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysoka ilość białka

Następny temat

Wypchnięty twardy brzuch

WHEY premium