SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Boruty odnośnie o aktorach

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z Tobą Boruta jeśli chodzi o Seagala,Ale jestem ciekaw co myślisz o Wesley Snipesie.Uważam że on umie walczyć i posiada pewne umiejętności.Bardzo podoba mi się jego timming.Na dodatek dopakował się jeszcze i doszkolił w innych stylach walki.Widać to bardzo dobrze w filmie "blade".Tylko nie mów mi że jest cyrkowcem.

pozdrowionka

ghost
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co napisałeś mija się trochę z prawdą,ale co do zakończenia tego tematu to się z Tobą zgadzam.
THE END

ghost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
o ****a
chyba stales po rower jak rozdawali rozumy

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kto to w ogole niby jest?

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419


gdzie widziales jego walki?



a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
esco nie wkurzaj mnie jak się nie zgadzasz z moją opinią i masz swoje zdanie to dobrze twoja sprawa ale nie obrażaj mnie,bo tego nie lubię.

Boruta z tego co zauważyłem masz duże poparcie i pewnie nie bez powodu.Jeśli jesteś taki dobry i widzisz który aktor umie walczyć a który nie to oglądnij sobie film "blade".
Jego styl walki przypomina kickboxing a w "blade"doszła jeszcze capoiera +walka mieczem.I nie mów mi że tego nie widać.

Vanderlei co do Twojego pytania gdzie widziałem jego walki to odpowiedź brzmi w filmach.Nie muszę widzieć jego walki w realu żeby wiedzieć że jest dobry.Z pewnością nie walczył w UFC ale założę się że dokopałby większości aktorom którzy się mienią mistrzami sztuk walki np:seagal.

ghost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam typa. I nigdy nie slyszalem aby mial cokolwiek wspolnego z walka. W filmie to mozesz Pamele Anderson przedstawic lepiej od Ernesto Hoosta. I co z tego?

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
a ja widzialem jak Pan Kleks rozwalil kilku gosci
w Bajdocji i sie nie chwale

dodam ze cwiczyl karate
i rozwalil by twoje Snipesa

Zmieniony przez - Vanderlei w dniu 2002-05-27 17:17:45

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
w smerfach tez byl odcinek z karateka
ja mysle, ze najlepsze sa takie male niebieskie, wysokie na trzy jablka smaczne stwory
najlepiej smakuja ponoc z polewa, gotowane pojedynczo... a na deser szaszlyk ze smerfetki przekladany tymi wstretnymi bialymi czapeczkami

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta oglądnij najpierw film i później wypowiadaj się na jego zdanie.OK?

ghost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stary, nie dziw sie reakcjom- twoj post jest tragiczny- wiesz co? ogladales gwiezdne wojny? tam byla taka akcja ze vader dusil typa na odleglosc. i co powiesz na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
Snipesa lubie ,spoko gosc.


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

YYYYEEEEEEEAAAAAAAHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!

WHEY premium