SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Boruty

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1723
Zgadzam się w zupelnosci z twoimi pogladami na tematy skutecznosci Bjj. Wiem o co chodzi w twoich dyskusjach "naprawiajacych swiat". Uwazam cie za czlowieka bardzo inteligentnego oraz skarbnice wiedzy w tematyce SW.

Sledze to forum już jakis czas i widze ze zle się dzieje z toba. Stales się opryskliwy wrecz wulgarny dla wszystkich którzy choc troche maja inne zdanie od ciebie. W ten sposób nie zrobisz reklamy dla Bjj (sadze ze o to wlasnie tobie chodzi), a będzie to mialo skutek odwrotny. Pamietaj, ze gdy spierasz się z kims na forum to te posty czyta mnustwo ludzi, a nie tylko sami zainteresowani. Pomysl co może sadzic nowy uzytkownik forum który czyta ciagle o pedalach, jakis cieniach do zes.
Od pewnego czasu nie wlaczam się w rozmowy bo nie widze najmniejszego sensu. Prawie kazda dyskusja konczy się kto do kogo ma przyjechac żeby cos udowodnic.

Nazekasz na nagly przyplyw oszolomow ja sadze ze to ty ich przyciagasz swoimi wypowiedziami. Jeśli publicznie wyzywasz wszystkich do walki i sprawiasz wrazenie niezwyciezonego to każdy oszolom będzie chcial się tobie postawic bo w ten sposób się dowartościuje.

Nie wiem co ci poradzic: wyluzuj się, odpocznij sobie.
Pamietaj kijem rzeki nie zawrocisz

Jeśli rozmawiasz z oszolomami to posluguj się swoja inteligencja i wiedza których ci nie brakuje, a nie znizaj się do ich poziomu.

Damian
zapasy, zapasy, bjj, bjj, ...........

PS
Zastanow się zanim odpowiesz bo w przeciwnym razie kolo się zamknie.

Damian Bartnicki

brazylijskie jiu-jitsu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
też możliwe , nigdy nie wiadomo gdzie się znajdziemy

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zauwazyles ze wlasnie "wyluzowalem"? Mam po prostu dosc gadania do sciany. Powtarzanie tlumokom setki razy tego samego mnie znudzilo. Skoro do nawet, wydawaloby sie inteligentnych ludzi (jak Dziura w poscie o uderzeniach w Bjj) nie dociera to co sie kilkanascie razy powtarza, to po co sie meczyc?

Paweł Ziółkowski


Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-12-19 02:48:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Boruta, a mnie nadal więcej niż wydaje się, że jestem inteligentny )
W pewnych momentach nie rozumiemy się... ale nie chcę dalej tego ciągnąć.
Pozdrawiam



Zmieniony przez - Dziura2 w dniu 2001-12-19 07:59:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta dobrze wiesz ze pewne osoby na tym forum przewyzszaja wiedza innnych. W tym kregu jestes rowniez ty.
Ludziom trzeba tlumaczyc pewne sprawy. OD tego jestesmy my.


Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czekaj wysle zaraz do Ciebie maila.
Cos sie z Toba dzieje chlopie !!!!

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Może zamkniemy Forum sztuki walki na dwa tygodnie podczas którego wszyscy się wyciszą, he ?

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fighter tak

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
niewydaje mi sie żeby zamkniecie forum na pare dni przyniosło jakiś rezultat. mam nadzieje że fiodor udostepnił już posty z archiwum f. aikido z grudnia chyba 1998 r
myśle że te fora są dobrym odzwierciedleniem sytuacji panującej w ma. poczytajcie sobie "samuraja" lub inne czasopismo tego typu. pozdrawiam

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Borutą nic się nie dzieje bo zawsze taki był jaki jest i nie ma co się dziwić jak wpada jakiś dupek i muwi "a co tam jakieś tarzanie poziemi to ma być walka?" to można się wkurzyć bo się nie zna i ******li głópoty.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
...
poziemi

Zmieniony przez - Vanderlei w dniu 2001-12-21 01:46:45

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
noa poczym???

pozdr,
jakub

pozdr,
jakub

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzwignia na stope...

Następny temat

zapasy

WHEY premium