logo
zamknij zamknij

Dlaczego mi drętwieją ręce przewarznie wtrakcie snu ?

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5786

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41665 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Dlaczego mi drętwieją ręce przeważnie w nocy ale także w ciągu dnia podczas drzemki . Nie mogę spać muszę usiąść pomachać rękami i dopiero mi odchodzi . Jeden neurolog stwierdził zespół cieśni nadgarstka , drugi nadwyrężenie rąk . Przyjęłam mnóstwo leków , zastrzyków miałam nawet igło - terapię nic nie pomogło. Rezonans magnetyczny wykazał dyskopatię kręgu 5 i 6 - co teraz ? Mam termin wizyty u neurochirurga w celu konsultacji - proszę mi odpowiedzieć co to jest ? Bardzo się boję mam niespełna 45 lat jestem po 3 operacjach naczyniowych dokładnie rok temu wszczepiono mi protezę aortalno - dwu udową . Jeszcze czeka mnie kolejna operacja na dołożenie kolejnej tętnicy. I teraz te ręce - bardzo się boję , a chciałabym jeszcze pożyć !
3
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10588 Napisanych postów 41665 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
To jest forum sportowe a nie medyczne .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobić aby rosnąć?zobaczcie proszę

Następny temat

woda niegazowana z malą ilościa sodu

Wściekła Maszyna!

TOP 10 HOT kulturystów polskiej sceny

16.07.2017 II Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017 - Władysławowo

08-09.07.2017 II Grand Prix Binkowski Resort 2017

Naleśniki bananowe z chia

Trening w make upie oraz biżuterii

Cheat meal - co zrobić, aby ograniczyć jego negatywny wpływ?

Piperyna i chrom - dlaczego warto je łączyć?