SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla melonów i rodzynek nowy spam to wypoczynek !!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124875

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Wzajemnie ;]

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Mój facet się ucieszył jak zobaczył smalec w lodówce, jego ojciec smażył nam czasem na wizytę niedzielną schabowego na smalcu Musiałam mu nawet obiecać, że któregoś dnia sobie zrobię dietetyczne mięcho a jemu takiego kotleta w panierce, na smalcu :P

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Sheep
To teraz laski obserwujcie czy woda z was schodzi, bo łysego ubywa

A co ma byc 30 stycznia? Aż sprawdziłam,że wtedy ma byc nów -to w tym czasie ta woda może się zatrzymywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53264
Jaka woda? Mój brzuch nabrał tyle wody, że się w głowie nie mieści, ale przed @. Cycki też mam większe, myślałam, że już się nie da. ech. ludzie. ciężki żywot kobiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Mam pytanko: jesli na śniadanie macie jaglana na słodko to co dodajecie jako źródło białka? Odżywki nie mam i nie wiem co dodać-twaróg ma,ale szczerze go nie znoszę i jeśli już go jem tzn,ze się zmuszam (no,ale skąds to białko ma być,a nie wyobrażam sobie jaglanej z jajkiem (owsianka z jajkiem jest ble)
Co może być źródłem białka??
Próbuje ulożyc miske na jutro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10437
Hmmm... Jajko na twardo wszamane prosto z łapki w czasie gotowania jaglanki?

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Albo sadzone! <3 kocham sadzone
Jakieś mięsko też może być jeśli rano tolerujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Rano lubię własnie śniadanko na "słodko" ale może jakoś to jajo zjem oddzielnie :) Powoli skłaniam sie by ponownie kupić odżywkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
ja jadłam wymieszaną kaszę z jajkiem, mlekiem i odżywką i zmiksowanymi malinami - gwarantuję, że nie czuć jaja

Zmieniony przez - porandojin w dniu 2014-01-16 23:31:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja z Blingiem terrorysta

Następny temat

Proszę, o pomoc, ocenę.

WHEY premium