SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920465

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Daj sobie na luz , jak ci spadnie to odrobisz , zadna tragedia .
Mi raz waga po 3 dniach siedzenia na kilbu polaczonego z zyganiem i roznymi innymi rzeczami , spadla 1,5 kg i to glownie na uwodnieniu miesni i jakos nie plakalem , a to bylo 2/3 miesiaca roboty .

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo (nie było mnie jakiś czas) bo jakiś s****ysyn podpalił skrzynkę telefoniczną (dziwne...?-)). Ale i tak na chwilkę, aktualnie już spadam (robić ściągi na gegrę (kartkówa, a nie zdążę się nauczyć...choć kto wie...).
Magik thx za to, że liczysz się z moim zdaniem. Ja liczę się z zdaniem: Patriot, Dj.666, bombel, Magik (to tylko osoby z tego postu, które często się wypowiadają...). Wczoraj miałem iść na siłkę po 2 tygodniowej przerwie (regeneracja...), ale coś nie wypaliło i idę dopiero za tydzień (po 3 tyg. przerwie, i nie przejmuję się spadkami, ponieważ wszystko się da odbrobić. A może i nawet taka przerwa dobrze zrobi, jedyne co ćwiczę teraz w domu, to pompki, drążek itp.). Pozdrawiam...
<ps. 3majcie się, ja robię sobie przerwę od kompa od czwartku (bo muszę na historie prezentacje o unii europejskiej zrobić...). Jeżeli ktoś z was posiada:
- hymn unii
- wiadomości na co unia dała polsce kase i ile
- itp.
To będę wdzięczny (potrzebuję tego na jutro!!!). Odpłacam sogami
Pozdrawiam <ponownie...>
...::Sing for the moment::...

...-=Na Forum od 16 Czerwca 2002r.=-...

...:::Dresiarska flota:::...
Inny nie znaczy gorszy
......PoZdRóWkA......
________________________________________
Tak wyglądałem po miechu ćwiczeń ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58280 <---
Ashanti & Alicia Keys to moje kochanki.
Desire wisi mi 300milionów zielonych! kumacie?!.
Martwy Ciąg zapraszam ---> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69375 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
$litry ja słyszałem że 2litry wystaraczą i tyle piłem. Co do spadku do pierwotnej sily i wymiarów to nie prawda, bo siła zostaje, a i mięśnie są większe niż przed cyklem. Niestety schodzi z nich woda i już nie wyglądają tak ładnie
Bombel nie odpowiedziałeś mi co sądzisz o HMB?
Patriot skąd mam wziąć tą tabelę składu chemmicznego produktów, bo nie mogę znaleść?

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprostownie $ w cześniejszym artykule znaczyło 4
Patriot sorrki teraz zauważyłem link do tej tabelki! Bardzo dziekuje właśnie o taką olbrzymią mi chodziło Teraz z pewnością ułożę sobie odpowiednią dietkę

Czas to mięśnie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodze nasiłkę prawie 8 miechów . moje wymiary to: klata 104, biceps 38,5, łydka 40, obwód pasa 84. wyciskam na klate 85 w 7 powt.

Robson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Jak sobie pas zakupie to bede musial sprobowac przysiad na maxa zrobic i martwy bo nawet nie mam pojecia ile wezme .

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... ostatnio był "PUZON" u mnie siłowni nie wiem moze go znacie ... ?? też mi nie wieżył ze podnise 75kg na bicka, z miłą chęcią udowodniłem mu to ... !! oki siema panowie nie mam juz czasu siedziec teraz na FORUM trzeba na siłke wyskoczyć !!
P.S
pozdro dla kumatych

"Siła i wiara zrobi z Ciebie kafara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
A od wyginania to się ci kręgosłup nie złamał.

Opszyj się o ścianę i dopiero wtedy podnoś.
Twz. chwila prawdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bo pewnie z pasem robil:D

"Jeśli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
TRANSMISYJNYM CHYBA!!!!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium