SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1905380

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
A sie sie musze na lato wyrzezbic , bo sie nie moge doczekac kiedy w koncu bedzie mi widac pozadnie miesnie brzucha . Widac i teraz i to w sumie dosc wyraznie ale na skosnych to sa jeszcze zapasy tluszczu i trzeba to zgubic

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


macie chłopaki na ostudzenie emocji!!!!!!!!!!!!!hehe

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 441 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3661
Fajna dupcia... nr telefonu czy cus??

Jutro ide na silke. Heh... :] No i waga mnie sie popsula, kurde nie wiem ile waze.

--
-=pozdro 4 all
-=hihi :]

--
Pozdrawiam,
siudek siudkowski :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
te to moja laska a numer hee

....:::Members Of Mayday:::....

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapasnik podaj chociaz wymiary jak niechcesz telefonu dac

Kur_wa mac zachorowalem sobie akurat w polowie cyklu treningowego i trza bedzie sobie przerwe zrobic a potem powrot,
Tak fajnie mi sie cwiczylo
myslicie ze przy 38 stopniowej temperaturze bede mial duze spadki wagi bo sila mi zwisa, a wogole nie mam apetytu

"Jeśli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Jak bedziesz zarl to duzo nie powinno spasc jesli wogle spadnie .
Ja mialem przez dwa dni taka sra................ to znaczy rozwolnienie i zatrucie ze jechalem na gerberach dla niemowlakow . W dwa dni poszedl kilogram .

"Twoje czyny mowią tak głośno o tym kim jesteś , że nawet nie slyszę co mówisz"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieje ze nie spadnie duzo, nie bede przez tydzien cwiczyl na silce a potem male ciezary (2tygodnie wprowadzenie)
z jedzeniem jest problem bo wogole nie mam apetytu, zmuszam sie zeby cos jesc ale i tak jest to pewnie polowa tego co jem normalnie

"Jeśli doping to tylko forma najczystsza, bo to trening czyni mistrza"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich!W kwietniu skończe 17 lat i niestety dopiero teraz zabrałem sie za kulturystyke:( fajnie by więc było gdyby ktoś dobry w te kocki pomógł mi jakoś sensownie rozplanować trening(jakie ćwiczenia,kiedy,ile) tak aby był on efekywny.Siłownie mam do dyspozycji w środe(szkoła) a w czwartek albo sobote basen-w inne dni ćwicze w domu. Tera mam 179wzrostu,65kilo,30cm w bicu i 90 w klacie i chiałbym "troche" to poprawić:D:D No oprócz wzrostu bo sie chyba nieda;p

===========================<BR>Jednoczcie sie i zwyciężajcie prawdziwych nieprzyjaciół.Oi!<BR>===========================
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic ciekawego nie piszecie tylko jakieś bzdury o spadkach i chorobach! Wyjedźcie z jakimś problemem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
****a ***ana ja mam problem pod******li nam z silki 2 x 20 kilogramow taleze do*****a, ktore jeszcze pozyczylem od kuzaja, jakbym ****a do******lil tego*****a co mi to za***al, ale jestem ****a w****iony

d.j666
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium