SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919146

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Atlasy sa rozne .
Ja jak chodzilem jeszcze na silke profesjonalna (teraz chodze do wlasnej , prawie profesjonalnej ) to na jednym atlasie wyciskalem 120 kg jak jeszcze 85 bralem a na drugim nie moglem 80 podniesc

Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8343
patriot to tak jak u mnie a roznica moze tkwic w tym ze jeden jest bardziej naoliwiony a drugi nie widzial zadnego naoliwiacza od II wojny swiatowej

"Wiedza jest jak zagubiony wielbłąd muzułmanina-łap ją , gdy tylko ją napotkasz"
"Szukaj wiedzy od kołyski do grobu"
Pajacyk roolesss http://www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Raczej nie .
Wlasciciel silki ma dwa warsztaty z samochodami i wszystko nawet stare chodzilo bezblednie .
Ja tez sie musze wziac za smarowanie sprzetu na wlasnej silce bo mi zamula troche .
Jak dobrze pojdzie to bede mial za 2-3 tyg maszyne do rozpietek i do takich odwrotnych rozpietek na barki za 200 zl bez obciazenia przyczepianego do linki .
Z tym nie bedzie porblemu bo kumpla stary juz wymyslil jeden taki patent na ktory zaklada sie zwykle talerze na sztange .


Nie ma Ale.....

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6437
A ma ktoś schemat budowy ławeczki,modlitewnika i nnnych tam bo planuje se własna siłke w piwnicy zrobić?

Ja nie myśle bo mam dres no i jestem wciąż THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 224 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7786
w sumie to proste, ja zrobilem z ojcem, zacznij od skompletowania zelastwa i kombinuj spaware
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mogl by mi ktos powiedzeic jakie ceny teraz chodzil silowni ??


???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SIEMA ALL DAWNO MNIE TU NIE BYŁO ALE MAM PYTANKO JAKIE CWICZENIA NA PLECY MOZE CIE POLECIC TYLKO TAKIE PROSTRZE W WYKONANIU A JAK NIE TO PROSZE O DOKLADNE WYTŁUMACZENIE CWICZENIA !!!!!!!
A POZATYM TO POZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH CWICZACYCH W SIŁOWNI atleta w białymastoku I DLA WSZYSTKICH Z TEGO FORUM
NARAZIE ALLL !!!!!!

BoRoWiKi dO AfRyKi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siniak gdzie jest ta silka na jakim osiedlu ?? bo juuz dawno nie bylem w Polsce a jak bylem to sie zbyt tym nie interesowlaem ??

???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
Sianiak najlepszym ćwiczeneim na plecy jest podciagnie na drazku w szerokim chycie, podciaganiesz szngi/sztagielkia w oadzie tułowia i martwy ciag, to sa podstawowe ciczenia na plecy a pozatym zajzy do atalsu cwiczen tam masz wszystko dokladnie opisane

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc wszystkim czy moglby mi ktos ulozyc jakas diete albo powiedziec co mam jesc ???
bardzo bym prosil - w nagrode poszcze sogacza

POZDRO 4ALL

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium