SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920247

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
ziompel to sa napiete plecy tez tak umiem

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ziompel - a pokaz nie looz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767


fota tych napietych jest troche starsza :/

nie sa napiete :O zaraz ide pare nowych fotq zrobic moze przez przypadek napialem ale watpie bo 3foty luzem robilem i tak samo wychodzilo :X

edit: podobnie wychodza bez kitu jak centralnie luzem stane to moze ciut mniej szerokie sie zdaja - fot nie moge zarzucic bo nie mam kabla jak qmpel bedzie to wtedy jak cos to zarzuce


bcaa qpilem na poczatq cwiczen bo cwiczylem po 3h i smialem sie z tych co cwiczyli 1h , ze sie op*****laja hahaha https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] chcialem w ten sposob miesnie ochornic xD a zamiast o treningach itd czytac na sfd to czytalem tylko o krecie jak to bedzie kiedy sobie wezme ( bylem malo sprytny chcialem w ten sposob miesnie ochornic xD a zamiast o treningach itd czytac na sfd to czytalem tylko o krecie jak to bedzie kiedy sobie wezme ( bylem malo sprytny chcialem w ten sposob miesnie ochornic xD a zamiast o treningach itd czytac na sfd to czytalem tylko o krecie jak to bedzie kiedy sobie wezme ( bylem malo sprytny [img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> )

Zmieniony przez - ziompel w dniu 2005-12-11 13:25:07

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286


A to moje motylki zainspirowales mnie zeby zrobic sobie fote i widze ****a ze mi spadly a to dlatego ze przez 2 miechy przestalem je cwiczyc a ostatnio tylko z 3 serie na nie robilem i nic wiecej ale kreta bedzie to sie wszystko zmieni bede wszystko cwiczyl i wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
masz w***** pas chudy w porownaniu do mnie zjade na wakacje z fatem to wtedy motylki beda fajniej wygladac napewno :P

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
****a teraz teraz to ja mam 77cm (przed chwila zmierzylem ) a jeszcze niedawno bylo 73cm ale co sie dziwic jest zima na wakacje znowu zejde przynajmniej do 74cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539


a to moje ale stare

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no wlasnie stare dawaj nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
pod koniec tygodnia postaram sie namowic kumpla ale przez te 2tyg redukcji jestem zadowlony jak narazie bo aktony barkow sie ladnie odzielają juz ajak od fatboya do lessiego

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
od marzen do neimozliwego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium