SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919683

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Pamietaj
11.Przykazanie - Nie mieszaj .
A tak na marginesie to ja mam na 6 (3 dziewczyny)osob u siebie w domu litra bolsa ,litra smirnoffa,0.7 za***istej wodki z czarnej porzeczki
74% ze slowacji . (to wszystko siedzi u mnie na balkonie w wiadrze od zannety na ryby ) 6 szampanow .
Powinno starczyc , biorac pod uwage ze dziewczyny co przychodza raczej mocnej glowy nie maja , a ja i koledzy tez nie mamy jakis wy***anych (6 warek i jestem wystarczajaco skuty to samo reszta albo i mniej ).

Ale moge sie zalozyc ze nie jedna osoba i nie raz bedzie kolorowac , dlatego zdejmuje dywan w tych pokojach co bedzie impra i na samym parkiecie bedzie .


To co zdobyte nigdy nie bedzie szczytem .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok siudek nie mam zamiaru sie z toba klucic na temat alkoholu
a co do spadkow po imprezie to wcale niemusza one nastapic, wczoraj bylem na imprezie w klubie a dzis na treningu calkiem niezle mi poszlo, wystarczy tylko przed i po imprezie dobrze sie najesc, wypic duzo wody i wyspac sie

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2857
hehe my robimy u znajomej to ona sobie zarzyczyła zebyśmy kupili folie taką jak na malowania i jej przykryli kanape, fotele i dywany a ona mieszka na 9 pietrze i jest balkon więc bedzie gdzie chaftować

d[-_-]b Mam już mięśnie ale nie mam kobiety

Fiftararar -|||---------|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4916
Ja nie moge duzo pic na sylwestra Przed imprezka wypale troche sQna, podczas impry to tak ze 3 duuuze Heinekeny, no i moze jakies palenie sie jeszcze skreci... A wszystko przez moja dziewczyne . No chyba, ze uda mi sie ja upic to pojdzie wczesniej spac, a ja bede rzadzil Jeszcze sie zobaczy...


Tu powinien znajdowac sie moj: "podpis pod wypowiedziami", ale wypelnialem ankiete po pijaku i nie wiedzialem co wpisac !!

!!error:404!! (brak podpisu)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panienki potrafia zatruc nam zycie baztek nie daj z siebie zrobic kapcia bo bedziesz mial prze***ane

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
CICHO PRZECZYTAC UWAZNIE
Bylem na iprezie w maju u typa , koles mieszka na ostatnim pietrze w 7 pietrowym bloku (troche dziwny ale to nic) .Typ przyniosl jakas wodke i pily nia tylko 2 dziewczyny , po godzinie obie zaczely haftowac , a ze jedna poszla do kibla do druga poszla za okno . Byla godzina 23 .
Typiara u******lila WSZYSTKIE parapety od 6 do parteru . Typiara zadowolona ze sobie ulżyla siedzi i sie brechta . Wlasciciel domu wyglada przez okno a tam wszystko w dól zazygane i co najgorsze nie ma na kogo zwalic bo on mieszka na ostatnim pietrze . Ehh to byla masakra , pozniej sie jeszcze polewalismy jak to wszystko zobaczylismy z dolu .... Heh.

To co zdobyte nigdy nie bedzie szczytem .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ladnie
tez mi sasiad raz nazygal na parapet ale ja mieszkam na przedostatnim pietrze wiec na drugi dzien koles przyszedl i go wyczyscil

Zycie jak lina, kończy się to co się zaczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4916
Hehe, ale fikoł patriot A co do Ciebie Bombel to sie nie martw, teraz jest po prostu czas kiedy trzeba zabiegac o jej wzgledy . Jeszcze nie wiadomo co jej odbije na tego sylwka


Tu powinien znajdowac sie moj: "podpis pod wypowiedziami", ale wypelnialem ankiete po pijaku i nie wiedzialem co wpisac !!

!!error:404!! (brak podpisu)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Ja mam spokoj ze swoja . W sumie ma podobny charakter jak jak , jak nie ma nic do powiedzenia to sie nie odzywa a jak ma to gada i to wcale nie malo ( Tak jak ja ) . Do picia nie ma uprzedzen wiec kolejny problem z glowy , wiekszosc moich znajomych zna ja tyle co ja ,bo w sumie z nia do klasy chodze , niestety bede ja musial kontrolowac w miare mozliwosci (no chyba ze bedzie na odwrot jak sie zabierzemy od poczatku za obrabianie tej 74% wodki) bo jak mi zaliczy zgon i zasnie to nie bede mial z niej zadnego pozytku . W sumie wogle bedzie dziwny sylwek bo kazdy przychodzi ze swoja laska .

A ja sobie przypomnialem kolejny motyw jak na kolonii nazygalem typowi do szuflady z mydlem ,szczoteczka itd .Nawet nie wiem co sie z tym pozniej dzialo . (taka maskotka koloni , koles mial 11 lat wszyscy go gnebili)


To co zdobyte nigdy nie bedzie szczytem .

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2857
chłopali ile macie w nadgarstku cm?? tylko tak za tą wystającą kostką
ja mam 16

d[-_-]b Mam już mięśnie ale nie mam kobiety

Fiftararar -|||---------|||-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium