SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919566

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7924
autystyczny przedszkolak byłby bardziej rozwinięty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437


Ta fotka była na SFD jakiś czas temu jestem pewien a teraz jakiś kolo twierdzi ze to jego. Może pamietacie kogo to fota jak tak to dajcie link do tematu w którym koleś wklejał te foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Masa pamietam te foto (zapamietalem ten dach), niestety tytulu postu nie potrafie sobie przypomniec :-/

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
https://www.sfd.pl/temat175488/strona4/ koleś coś ściemnia i prubuje go rozpracować i wiem że to napewno nie jego fota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Ale kolo nieźle wygląda. Czy to jest mozliwe żeby bic nie urósł mi od 4 miechów??? Ani centa nie urósł. Zaczołem dokładnie ćwiczyc, staram sie robić ćwiczenia technicznie, dlatego na barki tylko biore 60 kg x10 x4. Na klate 70kg x8 x5. Ale musze wrzucić 75 bo coś za łatwo mi idzie. A na bicku spadłem gdzieć hmm.. moze nawet z 10 kg na sile. Masakra..

Pozdro dla Zioma z mego miasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Major: spróbuj zapodać swoją fotkę - najlepiej żeby wszyscy zamieścili w swoim profilu - danych linki do swoich fotek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862


Strangeman mi bic tez idzie bardzo wolno ale wszystko zalezy u mnie od diety, bez niej mam bardzo slabe rezultaty w masie

Co do treningu to potrzebowalem jakis 3/4miesiecy a zeby robiąc technicznie wypracowac taka wmiare przyzwoita sile.

p.s. no i moja fotka z Lutego 2004 ale aktualniejszej nie mam

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
ładne kaptury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1862


wlasnie wygrzebalem zdjecie kapturkow ale i tak na zywo wygladaja duzo lepiej hehe

* wszystkie fotki z Lutego 2004, ja kzrobie cos aktualnego to tez dam

.: Czlonek Carki Clan :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Michał wyglądasz na 2 razy wiekszego niż ja siłe mamy nooo w miarę porównywalną. No nie powiem ładne kaptury i śmiem sądzić że klatencje tesz masz nie złą. Gdzie chodzisz do budy???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium