SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920057

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
ale stary wiesh bark to tam bym przezył jesce :P ale fiesh głowa i oczy to bardziej poważne wiec chce sie na maxa z regenerowac a w styczniu powrót :) i do wakacji moshe zdąze cos z soba zrobić :)

metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sajo no gratuluje :) a czy bedzie 90 to nie wiem... szczerze powiem ze nie mam nic przeciwko chociaz teraz coraz slabiej idzie sila (okolo 2,5kg na miecha) moze damy rade :DDD

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 612
xkodziox:podczas pływania pracuja prawie wszystkie grupy mięśniowe.Na basenie mozesz zrobicsobie swietny trening np.nóg.Mówiłeś coś że nie trenujesz ud,to spróbuj najpierw przepłynać 8 długosci basenu samymi nogami.Gwarantuje ci zarąbiste zakwasy i przyrosty w ciągu następnuch dni.
Carter007:Powiedz cos więcej,jaki trening robisz(na rzeżbe czy na mase).Wydaje mi sie,że mozesz troche zwiększyc cieżar,ale najlepiej by było gdybyś zastosował progresje(zmiejszj ilosc powt.zwiększając ilosc cięzaru).Ale i tak narazie buq z ciebie

****Jedz białeczko,pij mleczko,a jak ktoś wyskoczy to dynieczką****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3509
wafel.niejestes sam.ja tez dopiero od stycznia.ale jestem bardzo zadowolony dzisiaj.juz niecwicze od ponad miesiaca i mielismy zajecia na silce w szkole.no i zalozyli mi wszystko 58 kg.wiecej niebylo.a moj rekord 60.no i jakims cudem podnioslem.fajnie jest.

zak menik styles.

f*** al-kaida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3093
powiedzcie mi drodzy forumowicze w czym lepsza jest kreatynka za 100 zł od tej za 50 zł? Czy są jakieś istotne różnice w przyrostach? Niedługo zamierzam kupic jakąś za 50zł i to będzie moja pierwsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
psyhu: nie kupij kretki! uluz sobie dobrą diete za jakis czas kup sobie jakias odzywka pozniej supel np kretka (za 2 lata moze kup se tą kretke). Dobrze jedząc mozna osiągnąć naprawde wiele a przy twoich wymiarach to nie ma sensu kretka bo pozniej nic nie bedzie na ciebie działać słabszego ;;;;;;;;;;;;;;;; no wiec własnie

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Trzeba mieć silną psychike, być wytrwałym, powtarzać sobie że ide dalej, że dam rade, nie opuszczać treningów i wierzyć w siebie! Ćwiczę we własnym tempie!
Po miesiącu pracy jest ta jedna chwila na którą się czeka i jest ona nagrodą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3509
psychu-naprzyklad iloscia

zak menik styles.

f*** al-kaida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Kondziu, zeby cwiczyc uda to wystarczy miec sztange.

Magik niezgodze sie z toba, jesli chodzi o te przedramiona, bo moze to jeszcze niewyglada nieproporcjonalnie, ale poczekaj az bicek jeszcze urosnie, a przedramiona nie. A pozatym to za***iscie wyglada jak np. w szkole podciagniesz rekawy i masz poterzne przedlapy.

Wafel takie sa skutki nierozsadnego treningu, a pamietam, ze ktos Ci tu pisal zebys ograniczyl liczbe treningow.

Zenith co ma oznaczac ten omen u Ciebie w avatarze.

Nikon co ty mowisz, Carter musi najpierw zrobic ogolno rozwojowke, a nie zwiekszac obciazenia, a pozatym progresja jest dla srednio zaawansowanych, ktorzy "czuja" ciezar, i wiedza jak go dobierac na poszczegolne serie, a nie dla kogos kto cwiczy miesiac.

Eding byq ty jeden, nie szalej tak z obciazeniami

Psyhu przedewszystkim tej za 100 zl bedzie dwa razy tyle, a tak pozatym to 250 g. dobrej krety trzyma sie w granicach 50 zl. Przemysl to co Ci napisal SCDriver, bo dobrze gada.




.:Aktualnie Mottor 17:..
.:Zycie zaczyna sie po piedziesiatce... w bicepsie:.
.:Braciszek mafi ///Masa rulezz \\\:.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mottor: pogarde...

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 646 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6168
Mottor 16 - napisz mi jakieś dobre ćwiczonko na UDA z użyciem sztangi ( oprócz przysiadów bo tego nie robie ) bo ja jakoś nie znam żadnego

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium