SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dla 16 latkow

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1920519

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Scd sorry, jak moglem zapomniec o tobie. To juz sie nie powtorzy

Wafel pomylilem sie, wydawalo mi sie ze czytalem ze cwiczysz dopiero 3 miechy (moj blad). Heh widze ze nie tylko Copkiler jest maniakiem kretki.

Patriot



.:Aktualnie Mottor 17:..
.:Zycie zaczyna sie po piedziesiatce... w bicepsie:.

.:Braciszek mafi ///Masa rulezz \\\:.

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
joker zależy bo są 3 typy kreatyn : monohydrat,cytrynian,pirogronian różnią sie działaniem ale najbardziej popularny jest monohydrat tylko on powoduje retencje wody, i jest według mnie najlepszy ale oczywiscie najlepszze efekty uzyskał byś mieszają te 3 kreatyny :) ale na to za bardzo nie ma sianka wiec kup se monohydrat :)... motor wybaczam ci :P

metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
_=WaFeL=_ : móglbys napisac od ilu zaczynales ile cwiczysz ile czasu brales krete i ile to ci w sumie dalo ... napisz tak wszystko spojnie bo ja sie tu gubie na forum heh

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Elo mam 15lat.Mam 29,5cm w bicepsie,w łydce 34,0 w udzie 44,5,w klatce 90cm.Podnosze 50kg 4razy,a 1 raz 54kg.Jest problem bo warze tylko 54kg i co zrobic żeby na wadze przybrać POMOCY pomóżcie.

bajorus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3509
mottor16-po 1 nie ending tylko eding.to taki marker jak cos.a ogolnie chcem odpoczac.jezeli bede robil tylko klate czy cso takiego to bedzie zaniedbane inne czesci davids-a jeszcze niedawno mowiles ze to takie wielkie gowno.a jednak...

zielone klimaty

f*** al-kaida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
jakie sa waszym zdaniem najlepsze cwiczenia na dolna czesc najszerszych grzbietu?
zeby zaatakowac dolna czesc najszerszych to trzeba sie podciagac na drazku w werzyszm czy szerszym chwycie?

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13393
nareszcie sobie kupiłem mass gaina ----> czekoladowego aaaaaaaleeee pycha



Założyciel Mafi / Masa RulezZ /
Tylko wytrwałość czyni mistrza
Aktualizacja profilu[1.11.2003] Uaktualnie profil[1.12.2003]
http://www.silka.prv.pl (Zapraszam Serdecznie Na Forum!)
http://www.silka.prv.pl/scdriver_efekty_treningu1.html (Moje Efekty Treningu Po 8-miu Miesiącach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Siemka wszystkim .jestem tu nowy.chciałem zapytac co myslicie o tym.mam 16 lat cwicze niecały rok z przerwa wakacyjna waze 65 kg mam 174 cm wzrostu.na klate biore 75 kg w bicepsie mam 34.przed wakacjami jadłem HMB .obecniezakupiłem 250g kreatyny HMB i geinera 2kg.sumiennie cwicze .chcialem zapytac jakich efektow moge sie spodziewac i czy moga byc jakies skutki uboczne stosowanie tych odzywek w moim wieku?z gory dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
yarek wezszym...

najszerszym chwytem to robisz na gore (zreszta praktycznie cale plecy pracuja, ale gora najbardziej)

ale wczoraj ladnie klatka poszla ;)

__________________________________________________________

nie kradnij... rząd nie lubi konkurencji... =\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
yarekk trenuje 9 miechów po 4 miesiacach "pakowania":D wziołem kreatyne i do teraz było to zarazem mój jedyny sumplement :) no fiec zaczynałem od 31 w bicepsie po ćficzeniach a teraz mam 39 po świczeniach noc zasem 39,5 :P t( musiałem sie dowartosciować :D) na kate teraz max 100 a jak zaczynałem to na maxa 50 kg w cyckach teraz mam 112 -115 cm na wdechu :) a od ilu zaczynałem to nie pamietam ale malutko :) no i tyle w sumie pakuje 5 miehców na siłowni a 4 miesiace to było pakowania u qmpla bez dobrego planu no i chyba tyle jak cos chhcesh esce fedzieć to napisz :P


metanabol...najlepszy o wpół do dziesiątej rano w polsce :D

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wiadomości - NBA

Następny temat

Synthol - Cud czy Masakra?

WHEY premium