SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka i pare porad

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
Witam mam 15lat 194,5cm wzrostu 85kg i potrzebuję zrzucić około 8kg + przybrać na sile ponieważ gram w siatkówkę i muszę się wziąść za siebie jeśli chcę coś osiągnąć będę bardzo wdzięczny jeśli mi ktoś rozpisze co mam jeść ile i w jakich dawkach i ćwiczenia które pomogą w przybraniu na sile :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 864
Przedewszyskim musisz się zdecydować czy chcesz zredukować czy nabrać siły. Nie da się nabrać siły na redukcji :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
Noo na początku priorytetem dla mnie jest stracić ponieważ przeszkadza mi to w wyskoku mam na to pół roku od trenera więc chce jak najszybciej zacząć :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
w grę wchodzi siłownia ?

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 864
Może po prostu masz za słabe wybicie czyli mało umięśnione nogi ? ;) Ciężko ocenić czy jesteś zalany bez fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
Właśnie nie tylko dieta ponieważ ten rok jeszcze jestem w akademiku i muszę się podporządkować ;[ zaj**ałem se ocenami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
dieta na ujemnym bilansie kalorycznym + aeroby + trening domowy i styka, poczytaj tematy podwieszone w tym dziale i dziale "Odchudzanie"

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
Wiesz nie widać po mnie jakieś dużej otyłości ale muszę zrzucić te 8kg tyle mniej więcej mi brakuje do najlepszej wagi a w siatkówce nie ma szans z dodatkowymi kilogramami będę bardzo wdzięczny jeśli mi ktoś coś ułoży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
tutaj nikt Ci nic nie ułoży jedynie poprawi, tak więc zabieraj się za czytanie i ułóż coś

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 151
Ok tak zrobię dzięki najwyżej później coś zkorygujecie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
oczywiście

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój plan do oceny

Następny temat

Mass Mutation gainer 30%

WHEY premium