SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka do ocenki:]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Witam.
Jestem na forum użytkownikiem nowym(od jakiejś minuty;), ale to tylko teoria, ponieważ forum przeglądam od ponad roku(ogroma zawartość merytoryczna) i wreszcie zdecydowalem sie zabrac za mase. Wczesniej chodzilem na silownie niereglarnie(jakiś rok) i przez ostatnie 6 tygodni robiłem ogólnorozwojówke(żaden trening nie opuszczony:) Efekty oczywiście są, ale, wiadomo, apetyt rosnie w miarę jedzenia. Poniżej Wklejam swoją dietę, którą ułożyłem sam i prosiłbym o jakieś poprwaki.

Śniadanie:

80g Musli z 350 ml mleka(o%), dwie kapsułki tranu+2 kapsułki witaminek

II Śniadanie:

Placek M_F(polecam!) z jogurtem naturalnym

Obiad:

Najgorsza sprawa, nie mam wpływu. A z matką się nie mogę dogadać w tym względzie, na pocieszenie dodadam, ze mama nie gotuje zup, ale zawsze na obiedzie jest kurczak lub indyk(do tego ryż i jakieś dodatki warzywa)

Posiłek 4(potreningowy):

Puszka tuńczyka+porcja Nitroprogren'u - - - Tu się zastanawiam czy to troszkę nie za dużo białka - - -

Posiłek 5 (Kolacja):

Dwie kromi chleba razowego z twarogiem//szynką z indyka+Maślanka Naturlna 500 ml - - Zastanawiam się nad zamianą Maślanmi na Kefir, co lepsze?"

Na noc:

Nitroprogen.

!Uwaga! - W całym zestawie odjąłem 40 g w/w, gdyż podczas treningu pije Carbo.

meserszmit

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Acha;p Mam 19 lat i przy wzroście 180 cm waże 78 kg, trochę dużo, mam tendencję do tycia, ale gruby nie jestem(trochę mam na brzuchu, ale to mi nie przeszkadza, zupełnie)

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Kurcze, zmodyfikowałem swoją dietę troszkę, bo nie jestem w stanie zawsze na 2 śniadanie smażyć sobie placek. Poniżej wklejam obecną dietę, i czekam na poprawki, Z góry dzięki.

Śniadanie:

Mleko 350 ml(0,5%tłuszczu)+80 g Musli+40g platkow owsianych+witaminki+dwie kapsulki tranu

II Śniadanie



2 łyżki miodu+2 kromki chleba, jedna z chudą szynką z indyka, druga z żóltym serem+łyżka oliwy

Obiad

Jak poprzednio, nie mam wpływu, jednak mama prawie zawsze robi coś z kurczakime, indykiem. Do tego dodaję jakiś owoc.

Potreningowy (4)

Puszka Tuńczyka+Gainer(MassXXL, 3 pełne miarki)+50 g twarogu(chudego)

Kolacja:

50 g twarogu+Maślanka+kromka chleba z szynką z indyka

Na noc:

Połowa porcji Nitroprogen+50 g twarogu

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
zle to niewyglada, po treningu jesli wezmiesz z 80gr XXL i twarog, tunczyk moze przejsc na posilek (kolacja)+ chleb ziarnity + jakie wegle

jakie sa przedzialy czasowe tych posilkow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Hmmm... Trochę nie mam pomysły na tę resztkę węgli, może banan? ale owoce na noc? Może więcej chleba(wiadomo jakiego;). Może maślanke zamienie na kefir/jogurt naturalny i dorzuce otrębów... Co o tym myślisz?

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
No ladnie to zmieniles. Duzo bialka na noc, bedzie sobie spokojnie trawilo. Do mamy nie miej problemu, bo z tego co piszesz karmi Cie jak kochajaca matka - zdrowo! Warzyw wiecej mi tez tak polecali.

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Warzyw mam zawsze dużo do obiadu, no i do chleba dorzuce po pomidorku, bo lubię.

A co do godzin

1 - 8:00

2 - 12:00

3 - 15:00

4 - 18:00

5 - 20:00

6 - 22:00

tak około, bo też nie zawsze się uda.

No wiesz;) czasy kiedy mama mnie karmila jak kochajaca opiekunka minely bezpowrotnie, ponad 19 lat temu:)

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
Dobra. Dieta na mase ver 1.01

1. Śniadanie (8 rano):

Mleko 350 ml(0,5%tłuszczu)+80 g Musli+40g platkow owsianych+witaminki+dwie kapsulki tranu

2. II Śniadanie (12:00)

2 łyżki miodu+2 kromki chleba, jedna z chudą szynką z indyka, druga z żóltym serem+łyżka oliwy

3.Obiad: (15:00)

Coś z kurczakiem/indykiem+warzywa

4.Posiłek potreningowy (18:00)

MassXXL(80 gr w dzien treningowy, 50 gr w nietreningowy)+60 g twarogu

5.Kolacja (20:00)

Puszka tuńczyka(sos własny)+Maślanka 500ml(wcześniej nie zwróciłem uwagi, ze ma tak duzo węglowodanów)+40 g twarogu+kromka chleba z szynką z indyka

6.Na noc (23:00)

Połowa porcji Nitrprogen+50 g białka

Jak poprzednio, w czasie treningu popijam carbo, dlatego uwzględniłęm mniejsza ilość w/w.

Teraz będzie good? Myślę, że jeszcze może ciut za dużo białka na kolację mam...

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
1. Śniadanie (8 rano):

Mleko 350 ml(0,5%tłuszczu)+80 g Musli+40g platkow owsianych+witaminki+dwie kapsulki tranu ///// dorzuc troche rodzynkow

2. II Śniadanie (12:00)

2 łyżki miodu+2 kromki chleba, jedna z chudą szynką z indyka, druga z żóltym serem+łyżka oliwy //// ile tej szynki?

3.Obiad: (15:00)

Coś z kurczakiem/indykiem+warzywa //// ta ryze, makarony, kasze itp


4.Posiłek potreningowy (18:00)

MassXXL(80 gr w dzien treningowy, 50 gr w nietreningowy)+60 g twarogu


5.Kolacja (20:00)

Puszka tuńczyka(sos własny)+Maślanka 500ml(wcześniej nie zwróciłem uwagi, ze ma tak duzo węglowodanów)+40 g twarogu+kromka chleba z szynką z indyka

6.Na noc (23:00)

Połowa porcji Nitrprogen+50 g białka /////// chyba 50 gr twarogu

kombinuj rowniez z innymi zrodlami bialek (jaja, mieso czerwone itd)

ogolnie niema bilansu kalorycznego, jak bedzie Ci sie chcialo podlicz to all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6335
1.Śniadanie - rodzynki już zakupiłem

2. II śniadanie - 2 plastry... Nie wiem ile waży jeden. 5 g? Moge dorzucic troszkę więcej

6. Na noc - no of course twarogu, pomyłka z mojej strony

Co do innych żródeł białek. Dietkę i tak będe modyfikował, od przyszłej środy np. wrzuce gdzieś jajko.

Aaaa.. podliczone mam oczywisćie:)

cal - 3100

białko - 160 g / 2 g na kg
w/w - 480 g / 6 g na kg
tłuszcze - 50 g /0,625 g na kg

P.S - Przeszkadza to coś, że pije dziennie sporo kawy?(2 kubki. Ehh... studia, a gdyby nie kawa to pewnie bym matury nie zdał)

meserszmit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
plaster syznki z indyka 15-25 gram

kup sobie wage i po kłopocie albo jak kupujesz w sklepie to proś o plasterki i jak masz ogólnąwage dziel na ilość plastrów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca a Dieta... hmmm?

Następny temat

Problem z ułożeniem diety na mase, fiu kłeszczons %-)

WHEY premium