SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dietka dla początkującego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Ułożyłem sobie dziś dietę, ponieważ chce przybrać na masię. Wazę 67kg i mam 185cm wzrostu. Chciałem dać dietę do oceny, nie śmiejcie się z niej ponieważ nie zostało mi dużo kasy na jedzenie i dlatego ona jest taka uboga. Proszę o komentarze.

Posiłek nr 1(śniadanie)
Ryż biały 100g
Mleko 3.2% 50ml
Chleb pszenny 100g

P. nr 2
Chleb pszenny 100g

P. nr 3
Chleb pszenny 100g

P. nr 4( przed treningiem)
Ryż biały 100g
Mass up activlab 100g

P. nr 5(po treningu)
Ryż biały 100g
Mass up 100g
Parówki wędzony z kurcząt 200g

P. nr 6(kolacja)
Jaja kurze całe 2szt
Parówki wędzone z kurzcząt 200g

białko: 111g, tłuszcze 31g, węglowodany 619g
Suma kcal: 3526

Pozdrawiam.
Proszę o szybkie odpowiedzi
Zły dział? Proszę o przeniesienie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
dlaczego chleb pszenny ? - lepiej pełno ziarnisty :
dlaczego tak mało tłuszczy - te parówki wędzone hm....

posiłek nr. 2 i 3 lezy totalnie ;/

poczytaj posty podwieszone popraw diętę i daj do oceny ktoś kto ma większą wiedzie błędy wyłapie i da ewentualne podpowiedzi co poprawić pozdros :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no chodzi o to że nie mam kasy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ile masz tej kasy na jedzenie? Pi razy drzwi na tydzień?

Bo to wyżej zaproponowane, to jakaś masakra, która wygląda jeszcze gorzej, jak dieta przecietnej osoby nie majacej nic wspolnego ze sportem.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem na utrzymaniu matki, a do diety moge dorzucić owoce i warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Skoro jestes na utrzymaniu rodziców, to z pewnością lepiej nie tylko dla CIebie, ale i dla nich będzie zadbać o to, co się je.

Parówki, czy chleb pszenny to nie są niestety produkty górnych lotów i warto je zamienić na coś bardziej wartościowego.

Mięso, jaja, czy twaróg raczej równiez jadacie w domu? Kupno oliwy z oliwek i dorzucanie jej do sałatki, zamiast smażyć na olejach rafinowanych i tego typu podobne zabiegi.

Może warto zamienić kilka słów z rodzicami?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może i lepiej, ale matka nie zarabia dużo, a ojca nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie trzeba dużo pieniędzy, by poprawić swój sposób odżywiania. Wierz mi, że czasem lepiej jest zjeść mniej, a lepszej jakości pokarmu, jak ładować w siebie duże ilości chleba pszennego i parówek. Organizm to nie śmietnik.

Poza tym, jeśli brak kasy - proponuje poszukac pracy dorywczej, jak sie czegos chce, trzeba sie poswiecac

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2012-10-15 09:51:24

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do miecha to jakis schab albo kurczak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na mięsie można zaoszczędzić kupując te kawałki z kośćmi tylko trzeba dobrze wyhaczyć, ja też mieszkam tylko z mamą, mama pracuje dorywczo no i jakoś dajemy radę (nie nie pracuje za 10kafli miesięcznie), ten mass up chyba możesz sobie oszczędzić, bo Tobie to potrzebne lepsze odżywianie a nie odżywki/gainery bo tylko zmarnujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to po co w ogl są gainery? dla jaj sobie tego nie zrobili ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka

Następny temat

dieta masowa do oceny

WHEY premium