SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dietka ? Suple ? co i jak ! NOWY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407

Formularz - Proszę o pomoc

Mężczyzna

19

Waga

67

Wzrost

183

Cel treningowy

Chciałbym przyzwoicie wyglądać.

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

parkour

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt, profesionalna siłownia ale trener burak ;/

Dieta

Brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Brak

Ostatnio przerabiany plan

Brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad - 80 martwy ciąg - 90 klatka- 70
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 103
Witam

Mam na imię Sylwek mam 19 lat, chciałbym zacząć swoją przygodę na siłowni. Czy ktoś mógłby mi dać jakąś dietkę ? Nie ważne jaka mogę nawet upaś się jak świnia ale muszę przytyć. Nie doradzajcie jedz wszystko tylko co 2-3 h czy jak tam najlepiej będzie. Mogę nawet wstawać w nocy i się obżerać :) Może do tego jakieś suple ? Liczę na waszą POMOC. Z góry wielkie dzięki.

Dołączam zdjęcie dość niewyraźne ale to kawałek mnie jak aktualnie wyglądam.

Nie oceniaj z góry ! Pamiętaj, że Ty też kiedyś zaczynałeś.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 540 Napisanych postów 21399 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 141148
Zaglądnij do działu Odżywianie, suple sobie daruj.

DG

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 23860 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
sylwek2199

"full osprzęt, profesionalna siłownia ale trener burak ;/ "

"Uprawiane inne sporty: parkour " - ile razy na tygodniu się bawisz ??

ostatnio przerabiany plan ?

Suplementy na ten moment - możesz BCAA spozywac , magnez na noc , izotoniki , witaminy , żeń szeń . nic więcej

co jest ważne

1. trening systematyczny
2. sukcesywne zwiekszanie ciezaru
3. jedzenie
4. spanie

tyle .

Co do diety wejdz do działu ODŻYWIANIE i tam są doradcy i moderatorzy którzy ci pomogą w sprawach jedzenia .

o spozniony

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-03-25 13:04:12
napisał(a)
Początkujący
Tomasz1405

Parkour uprawiam około 4 razy w tygodniu. Ale dziękuję wszystkim za pomoc na pewno z niej skorzystam.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 23860 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
"Parkour uprawiam około 4 razy w tygodniu. Ale dziękuję wszystkim za pomoc na pewno z niej skorzystam"

więc wes to pod uwage kalorycznie i fizycznie w ogólnym zarysie planów treningowych .
napisał(a)
Początkujący
Dobrze.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 710 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3808
Czy ktoś mógłby mi dać jakąś dietkę ? Nie ważne jaka mogę nawet upaś się jak świnia ale muszę przytyć. << kolega za czasów szkolnych próbował paszę dla świń :) może też spróbuj? A tak na serio to go bardzo wysyfiło po tym...

gg: 43028048

napisał(a)
Ekspert

zastanów się za nim coś napiszesz , i nie zaśmiecaj !!!

sprawy odżywiania w dziale ODŻYWIANIE .

tyle ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który plan będzie lepszy na mase? Ewentualnie jakieś poprawki

Następny temat

Jaki trening !?

Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym! Trening funkcjonalny Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi?