SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukjcyjna z suplami firmy Trec

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4086
Witam już długi czas nie umiem ułożyć sobie diety cięzko ją utrzymać mało rzeczy lubie jeśc i mama już gada że jestes psychiczny i zaraz będę miał anoreksje albo anemię która kiedyś już miałem ale potem się jakoś udało i jej nie mam :). Mówi też że juz o wiele lepiej się odżywiam niż kiedyś gdy prawie codziennie coś słodkiego. Miesiąc temu byłem w poradni Dietetycznej. Skład Ciała: 74,6kg przy wzroście 181cm procentowa zawartość tłuszczu 15,7% zalecane 14,4% masa tłuszczowa 11,7kg masa beztłuszczowa 62,9kg, Woda 46kg. Przez miesiąć brałem Thermo Stim firmy Olimp i miałem nadzieje że jak pojdę na kolejny pomiar miesiąc póżniej czyli dzisiaj to okaże się że straciłęm troche tłuszczu. W tym miesiącu miałem urodziny i miałem cała blache super ciasta :P mega bomba bo z karmelem kremem karpatkowym jednym słowem sporo tłuszczu i cukru wiaodmo całeog nie zjadłem ale sporo ale to pewnie i tka tlyko nie tego wina. Okazało się że Przytyłem 0,7kg i to tylko sam tłuszcz dokładnie te 0,7kg pozostałe wartości nic się nie ruszyły :/. Na moim telefonie zainstalowalem sobie porgram który przelicza w zależności co ustawie np. bieganie lub jazda na rowerze za pomoca gps oblicza moja prędkośc i mniej więcej ile spaliłem kalori. W czerwcu miałem 15 ćwiczeń łacznie 1023kcal i 29,6km. Własnie w czerwcu dopiero była w miarę pogoda i zaczołęm jeździć na rowerze 3,7km w jedną strone potem biegałem około 1km może 1,5km i spowrotem 3,7km na rowerze. Teraz tak będę jeździł 3x w tygodniu. Dietetyczka powiedziałą że to przytycie spowodowane jest duża ilością spożywanych węglowodanów a w szczególności mleka bo zawiera laktoze i za dużo go spożywam zdarzało się że jadłem na II śniadanie i kolacje z 35g płatków + 250-300ml mleka co postanawiam ograniczyć tylko na śniadanie max raz dziennie. Płatki są jakieś fitness jedyne jakie mi smakowały bez żadnych polew jogurtowych lub czekoladowych. Ułożyłem sobie dietę na pioerwszy rzut oka wygląda raczej kiepsko :P.

Dzień Treningowy
10:00 płatki 40g + 250ml mleka 1,5%
10:05 1 kapsułka Super Omega-3
12:30 np. 2 jajka + 1 bułka pszenno żytnia z ramą lub 1 bułka z serem i pomidorem albo z szynka z indyka.lub maliny ( mały koszyczek nie wiem jakieś 150g ) albo z 2 kiwi po prostu jakiś owoc 
15:00-15:30 100g ryżu + 200g mięsa ( pierś z kurczaka albo jakieś inne ) do tego czasami z 2 ogórki albo brokuły + po obiedzie (1tabs Super Omega-3 i 1 tabs Gold Omega 3) ?
17:00 4 tabsy AAKG i 4 tabsy Mono ( mało mi ich zostało )
17:30 - 18:30 trening
Czasami godziny zmienia się ze zamiast o 17 to 17:30 wezme aakg i mono a trening 18:00-19:00
W trakcie treningu 8g BCAA
19:05 8g BCAA + 23g białka + (1tabs Super Omega-3 i 1 tabs Gold Omega 3) ?
20:00 bułka pszenno żytnia z szynka albo teraz chce kupić na próbe twarożek z rzodkiewka zobaczymy czy będzie mi smakować to wtedy twaróg byłby w tym posiłku
21:00 27g białka

Dzień Nie treningowy

9:50 8g BCAA
10:00 płatki 40g + 250ml mleka 1,5%
10:05 1 kapsułka Super Omega-3
12:30 np. 2 jajka + 1 bułka pszenno żytnia z ramą lub 1 bułka z serem i pomidorem albo z szynka z indyka.lub maliny ( mały koszyczek nie wiem jakieś 150g ) albo z 2 kiwi po prostu jakiś owoc 
15:00-15:30 100g ryżu + 200g mięsa ( pierś z kurczaka albo jakieś inne ) do tego czasami z 2 ogórki albo brokuły + po obiedzie 1tabs Super Omega-3 i 1 tabs Gold Omega 3
20:00 bułka pszenno żytnia z szynka albo teraz chce kupić na próbe twarożek z rzodkiewka zobaczymy czy będzie mi smakować to wtedy twaróg byłby w tym posiłku
21:00 27g białka + 8g BCAA

Dodatkowo co 2 dzień biorę Vitamin Multiple Sport. Dokupiłęm dzisiaj L Carnityne i nie wiem czy brać tlyko przed pójściem na rower co łaczy się póżniej z bieganiem czy też przed treningiemw domu. L carnityna jest firmy Trec z Zieloną Herbatą. Białko jest firmy Trec 100% Whey Concentrate narazie kupiłem dzisiaj 500g na próbę czy mi smak będzie odpowiadał. Móglby ktoś to ocenić i skrytykować i jakoś poprawić nie zmieniająć tego strasznie jeśli nie trzeba? W dzień treningowy dodałem Omegi 3 z znakiem zapytania bo nie wiem czy lepiej po treningu czy po obiedzie jak w dzien nie treningowy.

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2011-06-22 23:20:19

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4086
MrPapaj wrzuciłem fotki mógłbyś zerknąć i powiedzieć czy najpierw spalić tłuscz i wteyd mase czy odrazu teraz mase a potem redukcja? I jak wtedy zapotrzebowanie kaloryczne obliczyć i jak rozłożyć BTW? 2,5kg białka na 1kg? 1g tłuszczu na 1kg? reszta węglowodany?

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Mam pytanie czy ta dieta ma Ci pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4086
teoretycznie tak ale praktycznie pewnie nie pomoże bo jest kiepska :).

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Zacznijmy od tego czy obliczałeś swoje obecne zapotrzebowanie kaloryczne? Co jest również ważne, pewnie ciężko będzie Ci redukować tkankę tłuszczową tym bardziej że już jesteś dość szczupły. Dlatego też jeżeli dieta nie będzie odpowiednio dopasowana pod Twoje potrzeby będzie naprawdę ciężko. Zauważyłem również że w Twojej diecie brakuje źródła zdrowych tłuszczy roślinnych. 4g Omegi 3 dziennie to dość dużo z samego suplementu diety. 1-2g dziennie wystarczy w zupełności. Gdy obliczysz swoje zapotrzebowanie kaloryczne postaram się pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4086
Wiek 19
Waga 76
Wzrost 181

Wskaźnik Całkowitej Przemiany Materii wynosi: 2739.75 kcal według kalkulatora SFD czyli powinienem jeść 2400kcal.
480kcal z białek powinno pochodzić czyli 120g białka
675kcal z tłuszczy czyli 75g
reszta węglowodany czyli 1245kcal czyli aż 300g węgli (4g na 1km masy ciała) chyba za dużo wyszło :P ?
Jak byłem u dietetyczki kazała troche więcej węgli ograniczyć.

No własnie chce kupić oliwe dzisiaj albo jutro to będę dodawał jakies 30ml dzienie albo mniej jelsi tyle nie bedzie potrzeba. Omege-3 będe prać do obiadu jedną GOLD która się kończy i jedną Super Omega-3 co daje 2g.

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2011-06-25 11:51:34

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4086
Licząc na innej stronie zapotrzebowanie żeby schudnąć 1kg na tydzien powinienem zjadać 2148kcal w tym 295.37 węgli, białka: 80.56, tłuszczy: 71.60

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
chudnięcie jeden kilogram na tydzien jst nie zdrowe .Piszesz,że bierzesz mono chodzi o kreatynę ? Jeżeli tak to masz zły dobór suplementów,dieta nie jest za ciekawa,szczególnie to sniadanie i posiłek potreningowy.Ciekawe jak wygląda twój trening?Te wyliczanki mozna włozyc do lamusa,twoje zapotrzebowanie zalezne jest od trybu życia ,pracy , szkoły , intensywnosci treningu itd.Twoje zapotrzebowanie organizmu na składniki odzywcze zalezne jest tylko i wyłącznie od ciebie osoby trenujacej,,,,tak,a nie od Edka co ma 120kg i lezy na kanapie i wyliczył msobie ile musi zjesc aby schudnąc klogram na tydzien.Trochę z żertem ,ale mozna sobie to przemysleć.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4086
Do szkoly nie chodzę. Narazie nie pracuje. Trening robie ogólnorozwojowy pon sr piatek. Dodatkowo biegam z 2 3 dni w tygodniu i jezdze na rowerze. Przed bieganiem i rowerem będe brać Karnityne. Mono odstawilem bo nie ma sensu jak diety nie mam ułożonej.

Do diety dokupić fibre z waszej firmy? bedzie sens?:)

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2011-06-25 15:40:04

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
karol możesz wrzucić swoją focię?Wtedy będzie łatwiej nam Ci coś doradzić.Osobiście nie widzę sensu nastawiania się na redukcję przy tak małej wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4086
http://img851.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=p1010680m.jpg link do albumu. z przed miesiąca.
Dodatkowe zdjęcia: z dzisiaj
http://imageshack.us/photo/my-images/215/p1010701jm.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/19/p1010702i.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/707/p1010705n.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/29/p1010706v.jpg/

EDIT:
http://imageshack.us/photo/my-images/87/p1010708x.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/824/p1010707j.jpg/

Dorzucam zdjęcia tych pomiarów składu ciała. Jedno jest z 23 Maja a drugie 22 czerwca. Wydawało mi się że trochę tłuszczu straciłema wyszło że aż 0,7kg przybrałem nie wiem może wina wagi .

Zmieniony przez - k4rol92 w dniu 2011-06-25 20:59:29

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Redukcja? Tobie by się porządna masa przydała. Klaty w ogóle nie posiadasz(a nawet bez obrazy ale wklęsłą), najpierw nabierz mięcha a później martw się o tłuszczyk - taki powinien być Twój priorytet.


Zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas rozbujać Trec-Team %-)

Następny temat

Thermo Fat Burner kiedy?

WHEY premium