SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna ulozona - prosze ocenic

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
Witam , prosze o ocene diety redukcyjnej

Moj cel to zrzucenie 8-10 kg

Od 2 tyg biegam rano 30 min 5x w tyg

Zapotrzebowanie wg vitalmaxa 1790 kcal btw 2,1/1,1/1,1

2 jajka
chleb razowy 50g

piers z kury/indyk/ryba 200g
ryz/kasza 50g
oliwa 20g


piers z kury/indyk/ryba 200g
warzywa na patelnie 200g
oliwa 10g

serek wiejski/twarog poltlusty 200g
oliwa 10g
jakies warzywo

chaet raz w tygodniu.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 24

Waga: 74

Wzrost: 166

Obwód klatki: )

Obwód ramienia:

Obwód talii:

Obwód uda:

Obwód łydki:

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: jutro uzupelnie ;)

Aktywność w ciągu dnia: praca siedzaca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: bieganie rano 30 min x5 tyg

Odżywianie: w zasadzie wszystkozerny ;) do obecnego stanu doprowadzily mnie posilki na miescie i sporo piwka & brak ruchu

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: bedzie trening silowy w domu

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: za czasow silowni wpc, cykl z kreatyna

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: rózne, ale krotko - brak motywacji

Zmieniony przez - Exodus_ w dniu 2010-08-22 23:33:14

Shut the f*ck up and train

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3209
Jeśli masz możliwość zrób sobie 6 posiłków w ten sposób Twój metabolizm nie będzie zwalniał. Rano dałbym płatki owsiane, mleko i orzechy, do posiłków z kurczakiem/indykiem/rybą dodaj jakieś warzywa, owoce albo surówki i wydaje mi sie, że powinno być git.

Zmieniony przez - Krystek199 w dniu 2010-08-23 11:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Za malo kalorii przyjales ale jak wrzucisz jeszcze jeden posilek to powinno byc dobrze. W ogole samo odstawienie piwa i zwracanie uwagi na to co jesz powinno duzo zdzialac Byle motywacji do treningów starczyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
Zapotrzebowanie ustalalem z vitalmaxem i tyle wyszlo. Przyjalem, ze moja aktywnosc jest niska i ze jestem endo. Na kalorycznosci mezo nie chudlem.

Co do treningow to ta diete i bieganie 3 tydzien stosuje, na razie schudlem 2,5 kg i poprawila mi sie kondycja, poki co bieganie z marszem, moze z czasem sam bieg dam rade ;) co rano robie 2,5-3km

Od przyszlego tygodnia bede robil ACT w domu, wtedy dorzuce kcal,
Moj dzien bedzie wygladac nastepujaco: bieganie na czczo, sniadanie, 2 obiady, ACT, kolacja.

w zwiazku z tym pytanie: jak tu zmiescic posilek potreningowy ?

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
I vitalmax wyliczyl ci zapotrzebowanie na zerowa aktywnosc, tzn jak lezysz w lozku i tyle, a masz dodac swoj ruch.

Potreningowym jest kolacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
Wiec ile kcal wg Ciebie powinno byc ?
Praca siedzaca, jedyna porzadna aktywnosc to marszobieg rano, wieczorem spokojny spacer albo rower niskim tempem

Kolacja to zazwyczaj serek wiejski/twarog + oliwa i jakies warzywo, czy to wystarczy jako potreningowy ? Moze jakies wegle dorzucic ? Zamienic miejscami ryz/warzywa w 2 obiadach ?

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
Zmieniony przez - Exodus_ w dniu 2010-08-23 16:54:30

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3209
Ja proponuje tak zacząć od 2500-3000 kcal, powinno być dobrze.

Zmieniony przez - Krystek199 w dniu 2010-08-25 18:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
Ja robie wycinke, a nie mase panie Krystek :P

Shut the f*ck up and train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kolega ma racje zaczynasz od czystej diety na 2300kcal 1 dzien i 3 dni 2000kcal i zobaczymy co sie bedzie dzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2748
Ja ledwo dojadam to niecale 1800, a gdzie tu 2300

3 tydzien diety -3,5 kg, znaczy sie wg planu, czy naprawde az tyle mam dolozyc ?

Od wczoraj, jako ze codziennie biegam, dorzucilem kreatyne jako antykatabolik.

Shut the f*ck up and train

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na diecie

Następny temat

Dieta! Czy przybiore coś na niej?

WHEY premium