SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna (rozłożona w czasie)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 380
Informacje o mnie:
- wiek: 17
- wzrost: 175
- waga: ~73
- ramię: 29
- przedramię: 26
- udo: 58
- łydki: 36
- pas: 93
- poziom tłuszczu: ~25%

Zapotrzebowanie kaloryczne: ~2400kcal

Cel: Uzyskanie jak najniższego poziomu tłuszczu. Chcę po prostu wyglądać szczupło, czuć się dobrze, pozbyć zalegającego tłuszczu, poprawić sylwetkę. Wiem, że zajmie mi to wiele czasu.

Jeśli chodzi o trening to będę wykonywał trening dzielony góra/dół
4x w tygodniu + aeroby po każdej sesji treningowej (20 minut).
Mam zamiar wykonywać pomiary co 2 tygodnie i w razie zastojów początkowo zwiększać aeroby o 5 minut, następnie dopiero obcinać kalorie.

Wrzucam tutaj zdjęcia podglądowe:


Tutaj dietę z dnia treningowego (4x w tygodniu):


Tutaj dietę z dni nietreningowego (3x w tygodniu):


Prosiłbym o ocenę diety. Nie jest to idealna dieta, wiem to doskonale, ale jest ona dla mnie smaczna i w miarę moich możliwości finasnowych. Chodzi mi bardziej o to czy rozkład BTW, kcal oraz posiłków jest w porządku.









Zmieniony przez - Yooke w dniu 2012-09-04 21:13:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
W Twojej diecie na pierwszy rzut oka brak solidnego źródła omega 3. Warto na to zwrócić uwagę chociazby z racji tego, iż dostarczasz w znacznej ilości omega6, zawarte w orzechach ziemnych, czy słoneczniku, którego nie nazwałbym najtrafniejszym wyborem.
Dieta jest monotonna, w zasadzie jesz jedno i to samo, a to niedobrze. Brak tu ryb, czy innego rodzaju mięsa. Zwiększylbym ilośc węglowodanów z dobrych źródeł i zadbał o tłuszcze.

Poza tym, nie wiem czy dobrym wyjściem jest redukcja. Bardziej skłaniałbym sie do bilansu zerowego i próba poprawy stosunku tk. tłuszczowej do mięśniowej.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 380
W sumie mięso mam 4x dziennie, także pierwsze dwa razy będzie to pierś z kurczaka lub inne tego typu mięso, a kolejne dwa będzie to ryba. Dieta może i monotonna, ale przynajmniej nie będę miał problemów z jej stosowaniem.

Jeśli chodzi o kawę, zieloną herbatę to można pić? Np. kubek kawy i kubek zielonej herbaty dziennie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 73+ do poprawy / oceny

Następny temat

Orbiterek czy rower spiningowy

WHEY premium