SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 219
Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 74
Wzrost : 184
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 14% (Na podstawie obwodu pasa :x)
Aktywność w ciągu dnia : Praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4 razy w tygodniu siłownia - split.
Odżywianie : Ograniczyłem ostatnio alkohol i słodycze do zera, opróćz tego staram się jadać raczej zdrowo, jedyny brak jaki mi przychodzi na myśl to zawsze jadłem mało ryb, ale szamałem często tran z apteki jeżeli to się liczy.
Cel : Wiem że 74 to nie dużo jak na mój wzrost, ale jest trochę sadła na brzuchu dlatego chciałbym zjechać około 4/5kg w dół.
Ograniczenia żywieniowe : Brak.
Stan zdrowia : Bez zastrzeżeń.
Preferowane formy aktywności fizycznej : Siłownia, bieganie.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Kilka lat temu stosowałem przez miesiąc jakiś spalacz któego nazwy teraz nie pamiętam, ale efekty były znikome.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: O przystępnej cenie.
Stosowane wcześniej diety: Ostatnie dwa miesiące schudłem 6 kg, ale teraz jest lekki zastój. Przypuszczam że spowodowany złą diętą bo zaczołem od 1600-1800 kcal na dzień, przy splicie 4x w tygodniu i codziennych aerobach po 60 minut na zmianę rower/bieganie (jedne dzień to drugi to). Generalnie dieta była delikatnie mówiąc na pałe. Kalorii było trochę mało i tak teraz średnio mi się widzi coś z tego ucinać bo bym głodował :s.


Zapotrzebowanie wyszło mi 2545 kcal. Chciałem zrobić chwila przerwy w diecie żeby coś metabolizm ruszył po tych zrzuconych 6 kg i spróbować już z konkretną dietą zjechać te ostatnie kilka kg. Na koncie tego nie widać, ale jestem na forum około miesiąca i zazwyczaj go czytałem jako wylogowany. Proszę o ew. korekty diety.

Pozdrawiam,
Snowblind.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 484 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10697
Na przykładzie mojej osoby polecał bym ci podciągnięcie białka i to sporo a jestem o 1 cm i 8 kg większy i też redukuje i ładnie schodzi.
Ja na 2200 kcal jem 220g białka/ 200g węgla/ 55g tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Białka ma wystarczająco, okolice 2g działa spokojnie. Nawet źródło jest OK jak urozmaici kurę innym mięsem i rybami.

Skumulowałbym zdecydowanie więcej węgli po treningu. Śmiało 100 gram.
Zmieniłbym kolację bo zwyczajnie bym zwymiotował jedząc ser z oliwą i jeszcze przegryzając pomidorem...chyba że lubisz takie katusze Zrób normalne kanapki na chlebku razowym, dobra szynka, pomidorek, ogóreczek, jajko w plastrach...da się. Albo nawet rybka na kolację bo jajek Ci nie brakuje wcześniej i tak.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-09-29 01:36:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 219
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Kolacja mi nie przeszkadza, twaróg półtłusty lubię, a oliwę z oliwek przepije herbatą/colą zero. Właśnie ta oliwa z oliwek to jest mus w diecie? Bo gdzieś na forum przeczytałem opinie że tak, ale wolałbym ją zastąpić orzechami/migdałami jakby się dało bo nie przepadam za oliwkami. Podbije trochę węgli po treningu, ale teraz takie pytanie czy po treningu na redukcji powinienem od razu po wszamać jakieś węgle o wysokim IG typu banan? Bo też wyczytałem opinie że po treningu na redukcji nie powinno się jeść od razu, tylko dać chwilę żeby hormony wzrostu pochulały (tutaj cytuje kogoś, mam nadzieję że niczego nie pomyliłem i nie napisałem głupoty). Wystarczy jak mięso urozmaicę indykiem? Nie przepadam na wołowinami/szynkami, a indyka szybko się robi a jest dość chudy, więc na redukcję chyba się nada.

Zmieniony przez - Snowblind21 w dniu 2013-09-29 22:20:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką zastosować dietę i ćwiczenia by nienaruszyć zdrowia ?

Następny temat

moje mięśnie nie rosną :(

WHEY premium