SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta redukcyjna do oceny, 96kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 511 Napisanych postów 6214 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127300
czesc, wszystkie dane sa w ankiecie...jestem w okresie masy,jednak byly swieta,byly inne okazje i czasem jadlo sie nie to co potrzeba i to w wiekszych ilosciach no i podlalo i chyba czas szybciej wejsc na redukcje niz byl plan pomyslalem nad low carb oraz o tym zeby zrobic if,z racji ze zmianiam od poczatku miesiaca prace i bede mial stale godziny pracy czyli od 4 do 12..bede wstawal 3:30 a wracal chwile po 12,tak wiec myslalem zeby post zrobic od 22 do 14...oczywiscie to jest tylko przykladowy jadlospis i beda zmiany jesli bede mial ochote zjesc,oczywiscie z zachowanie proporcji btw...ilosc kalorii zaczynam mw na 0
Waga : 96
Wzrost : 180
Obwód klatki :
Obwód ramienia : 41.5
Obwód talii : 94
Obwód uda : 66
Obwód łydki :
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie wiem z 15-18
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna ciezka
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu split
Odżywianie :
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe :
Stan zdrowia :
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów :
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-01-15 16:29:29

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-01-15 16:30:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2471 Napisanych postów 62476 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 516324
.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-01-15 16:40:14
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2009 Napisanych postów 50340 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 460538
Wrzuć rozpiskę z podziałek na posiłki a nie wszystkie składniki w jednym.

http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 511 Napisanych postów 6214 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 127300
mniej wiecej cos takiego..bedzie podzielone na 3 lub 4 posilki ale raczej na 3

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 4097 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32622
i chcesz tak jeść cały czas ?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

napisał(a)
Ekspert
Napisalem w pierwszym poscie ze to jest tak pogladowo i ze bede zmienial produkty itd poprostu nie stosowalem nigdy diety LC i pytam czy mniej wiecej tak ma to wygladac i czy dobrze zrozumialem jak ma wygladac?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 4097 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32622
tak, LC to tak 100-150g ww.
no to jak bedziesz zmienial produkty to spoko, tylko obniż to białko, bo masz go za dużo, nie jest Ci tyle potrzebne, w zupełności 180g Ci styknie.
1

napisał(a)
Ekspert
stojeden
tak, LC to tak 100-150g ww.
no to jak bedziesz zmienial produkty to spoko, tylko obniż to białko, bo masz go za dużo, nie jest Ci tyle potrzebne, w zupełności 180g Ci styknie.

No i o to mi chodzilo :)
napisał(a)
Ekspert
w sumie teraz dopiero zauważyłem Twój nick i kojarzę Cię również z innego działu, tak więc może to białeczko faktycznie zostaw tak jak jest, jeśli wiesz o co mi chodzi

napisał(a)
Ekspert
stojeden
w sumie teraz dopiero zauważyłem Twój nick i kojarzę Cię również z innego działu, tak więc może to białeczko faktycznie zostaw tak jak jest, jeśli wiesz o co mi chodzi
wiem wiem ;) i wlasnie tez stwierdzilem ze zostawie na takim poziomie...dzieki za pomoc
napisał(a)
Ekspert
nie ma sprawy, powodzonka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcja - do oceny, 96 kg przy 180cm

Następny temat

Budowa masy mięśniowej, a poziom tkanki tłuszczowej

Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata!