SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta redukcyjna do oceny, 86kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 463
Cel :redukcja
Waga : 86
Wzrost : 187
Obwód klatki : --
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 93
Obwód uda : --
Obwód łydki : --
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 17% ?
Aktywność w ciągu dnia : praca zmianowa
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia - split cardio 5 x w tygodniu
Odżywianie :wszystko żerny ale z silną wolą
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : WPC, Carbo, kreatyna BCAA, witaminy
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak

Witam potrzebuję waszej pomocy, oceny mojej diety, mojej sylwetki. Nie ukrywam że chce zredukować na maksa tłuszcz na brzuchu. na diecie którą wrzucam jadę już 3 miesiąc nie nudzi mi się pasuje mi jest dla mnie wygodna. Siłownia 4 x split po treningu 30 min cardio plus do tego w jeden dnt cardio 40 minut. Z pasa zeszło mi już 5 cm.
proszę o ocenę diety i sylwetki. Dalej redukować? Coś zmienić? coś w diecie w treningu?
Dziękuje za pomoc !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2582 Napisanych postów 63007 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 519910
Jeżeli jest Progres to nic nie zmieniaj.
napisał(a)
Początkujący
Taka dieta jak stosuje może być ?
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2702 Napisanych postów 14291 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123471
Hej.

Urozmaiciłabym tłuszcze, bo widzę sporo oliwy http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1
Węglowodany przełożyłabym po treningu i na kolację.
Raczej coś "lepszego" niż ryż biały i rodzynku tutaj ściąga http://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_-t1135388.html
Ponadto białko też warto urozmaicić, samo sklepowe mięso mielone i jaja, wpc to kiepsko http://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html#post1
Co z warzywami?
Na pewno trochę bym zredukowała jeszcze.
napisał(a)
Początkujący
Wegle tylko po treningu i na kolacje ? Przed treningiem nic wegli ?
napisał(a)
Początkujący
Jak węgle w dnt ? W jakich porach dnia ? Proszę pomóżcie !!
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2064 Napisanych postów 50753 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 473996
Możesz śmiało takie same ilości. Każdy z posiłków pełnowartościowy. Wprowadź jakieś urozmaicenie w tej diecie. Nie ciągle tylko ryż biały (mocno przetworzony), pierś i oliwa. Masz do wyboru wiele innych źródeł makroskładników.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Początkujący
Rozumiem. Niżej z kaloryką już nie zejde bo głód nie pozwoliłby mi funkcjonować. Myślę żeby pociągnąć redukcję do maja. Co wy na to ?
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2064 Napisanych postów 50753 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 473996
Ile czasu już redukujesz? Raczej nie określałbym tego na dokładną datę a na uzyskany poziom tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2702 Napisanych postów 14291 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 123471
Pytanie własnie jak długo redukujesz, bo jeśli sporo czasu to warto zastanowić się nad przerwą i ew. jeśli jest taka potrzeba redukować dalej.
Ponadto to, ja zasugerowałam przy niskiej podaży węgli raczej wybierałabym posiłki z węglami na po treningu oraz kolację.
napisał(a)
Początkujący
Zacząłem redukować od początku grudnia. Rozumiem że węgle po treningu i na kolacje. Pytanie tylko jak je rozłożyć w dnt ? Według was ile mam %bf ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna 55 kg

Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie