SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta redukcyjna do oceny, 82kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4958

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1209
Witam mam 27 lat waże 82kg wzrost 172 cm pas 90 ,kiedyś cwiczyłem regularnie 5 lat później nastąpiła przerwa no i trochę spadło jednak znowu wróciłem jestem po cyklu na kreatynie mono a obecnie stosuje BCAA i beta alanine.
Wyliczone dla mnie redukcję :
2259kcal
Tłuszcz 76 g
Białko 142g
Węglowodany 255g

Wyszło z mojej diety trochę więcej ale może jednak mam szansę z takim jedzeniem ?ćwiczę 3 razy w tygodniu około 1 godz 20min/dzień.zdjęcia może być trochę słabo widoczne ale dą się zobaczyć.Dziękuję bardzo z góry za pomoc i pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2900 Napisanych postów 64232 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 527937
Napewno widać mało tłuszczy . Ogólnie słabo widoczna ta dieta .
Wstaw dietę wg wskazówek:
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Pozdrawiam.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 91 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1209
Dzięki za odpowiedź ,ok po południu wstawię dietę lepiej widoczną .
napisał(a)
wojo zmc Moderator
Ekspert
Szacuny 816 Napisanych postów 10893 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 167405
Witaj,
Podbij ilość tłuszczy spokojnie na 90 gram a jadlospis popraw układaj posiłki produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ) .
Pozdrawiam

Moderator działu: Odżywianie i Odchudzanie

Moje zmagania zapraszam :
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467-s3.html#post-18313623 

napisał(a)
Początkujący
Witam ponownie, aktualna lepiej widoczna dieta do oceny.Dzięki i pozdrawiam.

napisał(a)
Początkujący
To tego po treningu pije szejka z banana twarogu i mleka.
1
napisał(a)
Początkujący
Szejk zapisał się jako 5 posiłek ..
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2900 Napisanych postów 64232 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 527937
No to jak pijesz szejka pijesz to również musisz go uwzględnić w jadłospisie
napisał(a)
Początkujący
Jest uwzględniony jako 5 posiłek
napisał(a)
Początkujący
Pracuję zmianowo i godziny dostarczania posiłków są rożne .
napisał(a)
Początkujący
Jest jakaś szansa na tą redukcję ?czy przesadziłem z tabelą ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość węglowodanów w diecie

Następny temat

Dieta antygrzybicza

Te symptomy wskazują na to, że jesteś zdrowy Te symptomy wskazują na to, że jesteś zdrowy Kasia Dziurska jedną z gwiazd programu TV! Zobacz jakiego! Kasia Dziurska jedną z gwiazd programu TV! Zobacz jakiego! Trening siłowy oraz TABATA – jak to połączyć? Trening siłowy oraz TABATA – jak to połączyć? Ten przyrząd pozwoli ci schudnąć bez ujawniania Twojej wagi Ten przyrząd pozwoli ci schudnąć bez ujawniania Twojej wagi Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija? Węglowodany czy tłuszcze – co nas zabija?  Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Dieta IIFYM - elastyczny przewodnik diety Migrena a dieta - co jeść a czego unikać? Migrena a dieta - co jeść a czego unikać? Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą Grillowana pierś z kurczaka z czarną soczewicą