SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla "starszego" pana - 107kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
Tak jak pisałem moja aktywność to spacer z czworonogiem 30min w niedzielę ok godziny, ale od przyszłego tyg idę na siłownię, ale na pewno nie będą to "mocne" treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Zycze powodzenia i konsekwencji!
Trenowac musisz silowo - dasz rade! Jak sie odwazyles to cisnij dalej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Przy otyłości białko należy liczyć na prawidłową masę ciała (tłuszczu karmić nie musimy), czyli te 160 g będzie całkiem wystarczające, a nawet może być za dużo, bo treningu siłowego tu nie widzę Do wywalenia olej rzepakowy uniwersalny - rzepakowy jest dobry, gdy jest zimnotłoczony i serwowany na surowo, słonecznik to tez złe źródło tłuszczy. 100 g miesa to dużo? W mojej ocenie, to 100 g na talerzu nie widać (ważymy mięso surowe)
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
deja vu
Przy otyłości białko należy liczyć na prawidłową masę ciała (tłuszczu karmić nie musimy), czyli te 160 g będzie całkiem wystarczające, a nawet może być za dużo, bo treningu siłowego tu nie widzę Do wywalenia olej rzepakowy uniwersalny - rzepakowy jest dobry, gdy jest zimnotłoczony i serwowany na surowo, słonecznik to tez złe źródło tłuszczy. 100 g miesa to dużo? W mojej ocenie, to 100 g na talerzu nie widać (ważymy mięso surowe)


Olej rzepakowy wyskakiwal mi jako pierwszy w dzienniku, w kuchni raczej używamy kokosowy a rzepakowy właśnie mamy z pobliskiej tłoczarni robiony na zimno do sałatek. Może 100g dla kogoś to mało ale do tej pory jadłem mięso 1x dziennie (rano płatki, w pracy serek/jogurt, w domu pierś z kurczaka z sałatką i na kolacje oczywiście chleb, a na noc owoce ;)
Słonecznik wymienić na dynie? Słonecznik był bo żona twierdziła że do potrawy lepiej pasuje


Zmieniony przez - tatko57 w dniu 2018-01-03 19:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale ważysz to mięso? Czy tak na oko szacujesz? Bo taki np. stek to tak 200 g waży i sama nie widzę problemu w skonsumowaniu, może poza lekkim niedosytem Olej skoro rzepakowy zimnotłoczony to ok. Słonecznik od czasu do czasu można zjeść, byle nie traktować go jako źródła dobrych tłuszczy, bo akurat to kiepskie tłuszcze. Osobiście jestem przeciwniczką jedzenia owoców solo, raczej dodawałabym je do konkretnych posiłków.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
deja vu
Ale ważysz to mięso? Czy tak na oko szacujesz? Bo taki np. stek to tak 200 g waży i sama nie widzę problemu w skonsumowaniu, może poza lekkim niedosytem Olej skoro rzepakowy zimnotłoczony to ok. Słonecznik od czasu do czasu można zjeść, byle nie traktować go jako źródła dobrych tłuszczy, bo akurat to kiepskie tłuszcze. Osobiście jestem przeciwniczką jedzenia owoców solo, raczej dodawałabym je do konkretnych posiłków.


Tak wszystko jest ważone, owoce w tej chwili jen tylko z drugim śniadaniem w postaci płatków /chia. Wiadomo czasem się zdarzy że mięsa więcej wpadnie jak np ryba więcej waży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale mięso ważone przed obróbką? Surowe? 100 g mięsa to taka smutna porcja

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak się wtrące jeszcze że białko to nie tylko mięsko a także jajka/sery więc można coś pomyśleć np.dobry żółty ser :) Dla osób które nie mogą zmieścić mięska stworzono białka w proszku (smakowe) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
Tak, surowe mięso. Nie jestem mięsożerca, mogę go wcale nie jeść więc uwierz mi nawet 100g to już coś...

P. S Wkrecilem sie w to forum i trochę czytałem i już sam nie wiem co z tym bilansem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 278
-ZŁY-
Tak się wtrące jeszcze że białko to nie tylko mięsko a także jajka/sery więc można coś pomyśleć np.dobry żółty ser :) Dla osób które nie mogą zmieścić mięska stworzono białka w proszku (smakowe) :)

Sera nie jem ze względu na cholesterol a żona nie może jeść za dużo jajek (ma wysypke).
Wiem, że są białka proszkowe bo córka czasem używa ale jesteśmy zwolennikami mało przetworzonego jedzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duży brzuch - mała waga

Następny temat

Uzupełnienie większości dziennego zapotrzebowania kalorycznego wieczorem

WHEY premium