SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna dla 17latka!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
Mam 17 lat 1.83cm i waze 73 kg.
Moze to i mało jednak moj brzuch jest zatłuszczony.
Cwicze około 4 miesiecy głównie w domu.
Na poczatek nie zalezy mi na jakis osiagach chce tylko uzyskac ładna rzezbe brzucha.Brzuch mam dosyc mocny ale zatłuszczony jak juz powiedziałem
Problemem jest ta dieta poniewaz o godzinach 10 i 13 jestem w szkole i ciezko mi przygotowac jakis posiłek proponowany przez innych taki jak piers z kurczaka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
godz. 7.00
70g płatków kukurydzianych lub owsianych
100 g mleczka 2%
serek twarogowy tłusty

godz10 około 100g polędwicy z indyka oraz chlebek pełnoziarnisty

godz. 13.00
to samo co wyżej

godz. 16.00
44 g ryżu białego 100 g sosu bolońskiego oraz serek edamski do posypania

godz19
40 g ryżu oraz szczupaczek{smażona}

godz. 22
3 białka jajek {dopóki nie kupie białka serwatkowego}


Proszę o jakies rady.Najgorzej jest w szkole bo ciezko mi cos przygotowac oprocz kanapek.
{jeżeli cos tam nie pasuje to proszę jakas propozycje czym mogę zastąpić chlebek,tylko nie razowym bo go nie znosze}
Z góry dziekuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Nie układamy w dziale diet, jedynie poprawiamy te zamieszczone przez użytkowników jeżeli zachodzi taka potrzeba.

Zobacz w posty pomocne przy układaniu diety redukcyjnej.

Wstęp do odżywiania:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=50408

Samodzielne ukladanie diety:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90347

Przybliżone zapotrzebowanie kaloryczne:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=127850

Wskazówki na diecie na rzeżbę
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64687

Tabele wartosci odżywczych:
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=37279


Zanim zadasz pytanie dotyczące jakiegoś interesującego Cię aspektu dotyczącego odżywiania zobacz do podwieszonego postu pt.

Frequently Asked Questions by Si2uiel
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=29058

a jeżeli tam nie znajdziesz odpowiedzi dopiero pytaj.

Zmieniony przez - Khaine w dniu 2004-02-23 20:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
Dzieki za wszystko.Troche juz czytałem o tym i probuje ułożyc swoje dietke.
Napewno poprosze was o pomoc przyniej.
Tylko mam mały problem dotyczacy posiłków w szkole.Cięzko mi cos ze soba nosic innego oprocz kanapek.
CZy dawka jakis owocow moze byc zaliczona jako posiłek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Same owoce nie. Możesz za to nosić kanapki z ciemnego razowego pieczywa + chuda wędlina + łuskany słonecznik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
ile przewaznie sie stosuje taka dietke i czy pozniej wystepuje efekt jojo?
Wiem ze nie sa to za bystre pytania ale mam i głupie kłopoty.
Ciezko mi spozyc posiłek po treningu poniewaz o god 18 biegam pozniej mam trening hantelkami przerwa o 1930 około i poznije po 20 trening sztanga do 21 .Nie wiem jak to rozplanowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Trening skup jak się tylko da - najlepiej jakbyś z treningiem siłowym uwinął się w godzinę.

Co do diety, to przy dużym deficycie kalorycznym raz w tygodniu można stosować ładowanie węglowodanami - co nada nowego pędu metabolizmowi. Jeżeli deficyt to ok 500 kcal/doba ładowania robić nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
własnie o to chodzi ze tak sie głupio składa ze o 19 30 koncze swoj trening hantelkami drazkiem(klatka biceps brzuch barki dokładnie nie wiem
i musze czekac na kumpla bo u niego jest sztanga i ze sztanga koncze gdzies o 21 30
Niewiem czy ww doładowac sie po sztandze czy przed a moze ze sztangi juz zrezygnowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
A nie wolałbyś się na normalną siłownię zapisać?

Hantelki i sztanga to troszkę za mało by prawidłowo wymodelować sylwetkę - za to możesz do dysproporcji doprowadzić jeżeli nie będziesz jednakowo męczył wszstkich mięśni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
Właśnie w tym problem ze jestem z małego miasteczka i nie ma zadnej siłowni!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
W takim razie - skoro koniecznie chcesz trenować - to najpierw poproś o trening adekwatny do Twojej sytuacji ze sprzętem w dziale Trening. Co do węglowodanów - to proponuję po treningu nr 1 a przed treningiem nr 2 glukozę i jakieś białko szybko wchłanialne (serwatka) - normalny posiłek nie zdąży się wstępnie przetrawić - a po treningu nr 2 glukoza a później normalny posiłek białkowo-węglowodanowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
Nie mogę również dobrze dobrac proporcji.Układałem według proporcji jakie podał Tyka
Czyli 2g białka na kg masy 3.5g ww na kg oraz od 0.5 do 1g tłuszczy
Po ustaleniu białek i ww takim obliczeniem wychodziło mi ponad 1g tłuszczy aby zaspokoic moje zapotrzebowanie wynoszono(3300-2800}
Może wziasc wiecej białek ?
Proszę o pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Len

Następny temat

Próg kaloryczny

WHEY premium