SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna 111 kg do oceny, 18 lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, przeczytałem poradnik qazar'a i ułożyłem dietę. Pływam 3-4 razy w tygodniu. Trening siłowy nie jest dla mnie, po prostu dziwnie się czuję po nim. Podczas układania diety dobrałem 1 g tłuszczu i 2 g białka na kg wagi ciała oraz reszta zapotrzebowania 275 g węgli. Nie jestem za bardzo aktywny. Wyliczyłem zapotrzebowanie 2900 kcal i juz dorosły fizycznie jestem, więc juz nie potrzebuję raczej aż tyle kalorii.
Waga:111 kg
Wzrost: 194 cm
Odżywki: białko K** 80%
Aktywność: 4 razy tygodniu pływanie po godzinie
Obwód pasa: 104 cm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybaczcie za spam. Prawie codziennie będę jadł to samo. OWszem , warzywa będę zmieniał, ale reszta już nie. Lubię jeść te produkty, bo istnieje wiele sposobów na ich przygotowanie. Trening będzie wykonany między czwartym, a piątym posiłkiem


Zmieniony przez - bastiano111 w dniu 09/03/2018 17:14:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zjedz sobie po treningu mieso z ryzem a te jaja sobie przesuń gdzie indziej

Szkoda że wcinasz cały czas kurczaka

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
Zjedz sobie po treningu mieso z ryzem a te jaja sobie przesuń gdzie indziej

Szkoda że wcinasz cały czas kurczaka


No to po prostu od drugiego i trzeciego posiłku zabiorę po 50 g i dam po treningu. Może być? Jeśli chodzi o jakość diety, to czy się wszystko zgadza? Mięsa inne będę dawał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jeśłi w makro się wpisujesz to dobór posiłków może byc.

Nieraz zjedz tłustsze mieso i np nie dajesz już lnianego, czy jakąś rybe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie można jeść codziennie tego samego. Urozmaicanie jest podstawą dobrze zbilansowanej diety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ulega wątpliwości, iż pewne zmiany należy wprowadzać do swojej diety. Rozumiem, że olej lniany jest spożywany na zimno, poza tym nie samą piersią z kurczaka człowiek żyje. Trochę mało warzyw, owoców w ogóle nie ma.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownie zero kaloryczne

Następny temat

Problemy z Dietą

WHEY premium