SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 308 dni Przeczytanych tematów 0
Czesc,
Mam diete redukcyjna do oceny.
Waze 77kg, bf ok. 20%.
Mam kilka pytan. Aktywnosc 3-4 razy w tygodniu. Trening obwodowy, od razu po interwaly.
1) Proporcje dobre? Dalem ponad 2g/kg bialka, 20% tluszczow, a reszte wegle. Przy takiej wadze i takich proporcjach kalorycznych nie bedzie problemu ze zbyt szybkim/wolnym spadkiem? Szukam czegos zbilansowanego, zeby zaczac od tego potem zbijac kalorie
2) Cwicze 3h po posilku tym o 12.30. Troche pozno cwicze. Jesli przed treningiem zjem 5g bcaa nie bedzie problemu z katabolizmem, bo jednak to dlugi okres? Czy moze te 30g bialka godzinke przed?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3208 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Skąd tak skrajna ilość tłuszczy? Katabolizm Ci nie groźny.
Pełna ankieta http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
I oblicz raz jeszcze zapotrzebowanie http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Robilem wedlug tego od 4:30.

Chyba ta co on przedstawil redukcja, to ona bazuja na malych ilosciach tluszczu.
Powiedz mi jeszcze, czyli przed treningiem powinienem bcaa tylko wziac i te 3h przerwy pomiedzy posilkiem nie powinno byc problemem?
Nie wiem czy wiecej kalorii bede w stanie przetrawic, a jak patrzylem na inne plany o podobnej wadze jak ja, to kalorie byly podobne.
Do tego siedze troche w domu i w pracy 'na dupie' to wzialem to tez pod uwage

Zmieniony przez - Vasquitoo w dniu 2018-04-16 20:27:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hej
Doczytalem wiecej i zaaktualizowalem diete.
Tluszczy mam tyle dlatego, ze powinno to byc okolo 20% zapotrzebowania kalorycznego. 30-35% to bialko, reszta to wegle.
Co myslicie o takich przedzialach czasowych? Przy 1.5h treningu nie bedzie to za duzy przeskok czasowy, czy bcaa a po treningu bialko powstrzyma ew. katabolizm?
W dni nietreningowe nie biore bialka w proszku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3973 Napisanych postów 67943 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 550846
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobrze zrobilem diete, wedlug podpunktow.
Wyszlo mi ok. 2600 kalorii. +/- 100 kalorii, bo czasami mam dodatkowa aktywnosc jeszcze w postaci biegania, ale to mniejsza.
Wiec robie od tego deficyt kaloryczny 300-400 kalorii to chyba calkiem dobrze mi wyszly te wartosci?
No i w dni nietreningowe nie biore tej porcji bialka. Wiec minus ~300-400 kalorii tygodniowo

Zmieniony przez - Vasquitoo w dniu 2018-04-17 15:53:41

Zmieniony przez - Vasquitoo w dniu 2018-04-17 15:54:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedzenie posiłków po treningu