logo
zamknij zamknij

Dieta "pudełkowa" catering

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10599 Napisanych postów 42546 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam, mam zamiar zamówic diete pudełkową , będzie tam 3tys kalorii (poniewaz wiekszych nie robią) w 5 daniach i teraz tak, nie wiem dokladnie jakie tam bedą makro składniki, ale moja zapotrzebowanie to
wiek 23
waga 62
b duża aktywność, praca fizyczna 6 dni w tyg.

ABY UTRZYMAĆ WAGĘ
3133 kcal
15% białka: 470 kcal = 118 g
55% węglowodanów: 1723 kcal = 431 g
30% tłuszczu: 940 kcal = 104 g

tak więc te 3 tysiace bedzie mało , doradzicie coś ? jakies suple do tego ? moze gainer ? jestem troche ciemny w tym temacie. Aha oczywiscie dieta na mase ;) chce przytyc . z góry dzięki
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1503 Napisanych postów 35268 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 216954
Witaj,
A może warto było by się dogadać z firmą cateringową i z nią ustalić kaloryczność itd. Pewnie nie będzie problemu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4252 Napisanych postów 92119 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 574002
Zawsze sam możesz dodać jakiś posiłek dodatkowy jak z tego cateringu masz za mało. A tak to pozostaje jakiś gainer białko.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta tesc cypio tren prop wino

Następny temat

rollowanie

Zdrowe odżywianie - jak zacząć? Podstawy żywienia dla początkujących

Dlaczego warto jadać kiełki?

Fakty i mity dotyczące zdrowej diety

Siedem symptomów przetrenowania

Omlet z mozzarellą i oliwkami

Salted caramel brownie bez pieczenia

Kabanosy - porównanie okiem dietetyka

Powrót do formy po wakacjach, jak zacząć?