SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta proteinowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 48
Moglby mi ktos pomoc ulozyc diete wysoko bialkowa, zapotrzebowanie na kalorie, wegle itp? Do tego doradzic jakies odzywki? Cwicze juz rok i trzy miesiace, waze ok. 72 kg, wzrost moj to 175 cm. Jestem budowy typu mezomorfik. Bralem bialko hi teca 1 kg. BCAA activlab amino complex 300 caps. Kreatyne treca 500g. HMB treca i jakies slabe BCAA aminostara. Obecnie mam 3,6 cm w reku. Zaczynalem od 3.0 i wagi miej wiecej 60-65 kg. Chcialbym nabrac wiecej masy. Przybrac jeszcze w reku troche i wiecej wazyc. Z gory, dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
jak ciwczysz rok to powinienes wiedziec jak diete sie uklada,nikt nie bedzie ukladal za ciebie troche wysilku,wysoko kaloryczna diete jak masa, od samego białka nie urosniesz

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
są tu indywidualne plany chętnie ktoś Ci ułoży

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ta dieta jest dla mnie odpowiednia ?

Następny temat

3kg w tydzień - możliwe?

WHEY premium