SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta (prawie).

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 653

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1453
Zupełnie nie wiem co kolega może jeść, po odrzuceniu nie lubianych przez niego produktów nie wiele zostało. Cel; Masa. Chce zakupić MaxCarb by Trec. Dąży do 1g białka na 1 kg ciała, 5 g węgli i 1 g tłuszczu. Poprawi ktoś ? Pomoże ? Nakieruje ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 2700 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 147371
Dieta tragiczna. Nie prościej żeby kolega sobie sam założył konto i sam pisał? .Odżywki nie mają tu żadnego sensu bo nimi łata się ubytki w diecie w.miarę dobrze ogarniętej czego tu brak
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5649 Napisanych postów 138141 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 943672
jedynie jaja, kasza gryczana i ser zolty OK
reszta dosc kiepskiej jakosci
napisał(a)
popuri Doradca
Ekspert
Szacuny 1358 Napisanych postów 27844 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 218742
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1568 Napisanych postów 45721 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458089
Jak wspomnieli koledzy brakuje podstaw i w celu ich nadrobienia należałoby się zapoznać z tematami dotyczącymi odżywiania z linku poniżej: http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1453
Chłopaki on nie ma czasu przygotowywać posiłków bo jest w pracy całymi dniami jedynie śniadanie i kolacje. Dlatego mu doradziłem jakąś odżywkę, wybrał tą. Jak mógłby to rozegrać, żeby miało to ręce i nogi jeśli chodzi o dietę ? Jak ma jeść pełnowartościowy posiłek będąc poza domem ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2778 Napisanych postów 8071 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 348104
Keidran
Jak ma jeść pełnowartościowy posiłek będąc poza domem ?

Z pudełka

To jest jakiś absurd, takie założenie, że ludzie, którzy ćwiczą i trzymają dietę to bezrobotni, którzy mają czas na wszystko.

To ludzie zorganizowani, którzy wieczorem, albo rano coś gotują, pakują w pudełka, jadą na trening, do pracy, zajmują się domem, rodziną, psem, teściową - kolejność przypadkowa.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

napisał(a)
Początkujący
Poczytaliśmy tych tematów. Zmiany wielkie, aczkolwiek odżywka już zakupiona to trzeba wykorzystać. Dowalił w posiłku przedtreningowym miarkę jedynie. Dzięki wielkie, prosimy jeszcze tylko o popatrzenie na to.

napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 583 Napisanych postów 2700 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 147371
Keidran
C Jak ma jeść pełnowartościowy posiłek będąc poza domem ?
Z takim podejściem to nawet szkoda czasu zeby się za coś brać . Są pudełka , są folie , torby termiczne itp. To nie przedszkole że papu musi być cieplutkie i podane odrazu po przygotowaniu , Trze\ba dzień wcześniej sobie przygotować i po probloemie . Osobiście jestem poza domem od 7 do 17 średnio i nei mam problemu z ogarnięciem jedzenia a dodam że nie mam pracy za biurkiem z aneksem kuchennym
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1568 Napisanych postów 45721 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458089
Dokładnie kwestia tylko podejścia , wystarczy sobie omleta zrobić co bardzo łatwo spożyć

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Rozumiem, widzę, że po prostu jakoś trzeba się do tego zabrać, oceni ktoś jadło w tej ostatniej tabeli ? Rady jakieś, zmiany, proszę pomóżcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile bf na zd? redukuje z 126 : 82,1kg akt.

Następny temat

Trening na masę.

Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Polacy na IFBB ELITE PRO - Madryt 2018 Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Danny Jones - trener fitness zwany "Tree man" Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Proteinowy deser truskawkowy z proteinową kruszonką Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Bieganie czy siłownia: co zdrowsze dla serca?! Margaryna zwiększa ryzyko depresji Margaryna zwiększa ryzyko depresji Larissa Reis w ciąży! Larissa Reis w ciąży! Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Najbardziej atrakcyjne męskie części ciała według kobiet Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe Zakres powtórzeń i jego wpływ na grupy mięśniowe