SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta pomozcie!!! :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam pisze do was z prosba o pomoc ulozenia diety. slyszalem ze powinno sie jesc okolo 6 posilkow dziennie w odstepach mniej wiecej 3 godziny. nie znam sie na skladnikach odzywczych produktow itd. wiec mam ogromna prosbe... czy nie sprawiloby nikomu problemu ulozenie mi diety? ja sie na prawde na tym nie znam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
poczytaj posty podwieszone to poznasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja mógłbym Ci podać moją dietę, ale niewiele Ci to da, ponieważ nie wiem, czy w Twoich sklepach są takie produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
a to masz jakies magiczne produkty?:) poza tym skad wiesz o jaka diete chodzi - masa czy redukcja:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
dla chcącego nic trudnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 120
kamil tu masz te wzory... 1. BMI juz ci obliczylem (bmi=19,7 - niby norma tzn od 18,5 do 24,9 masz norme)
2. ppm (podstawowa przemiana materii w kcal) 10 x masa ciała (kg) + 6,25 x wzrost (cm) + 5
3. icze (indywidualne całkowite zapotrzebowanie energetyczne w kcal) tu zrobisz tak: od 1,4 do 2,0 (tzn 1,4 maja ludzie leżący w szpitalach itp. a 2,o mają ludzie obciążeni b.dużym wysiłkiem fizycznym - ty wybierz sobie średnią 1,7) i tak... 1,7 x ppm (pomnóz 1,7 z tym co ci wyjdzie z wzoru nr.2).

jezeli chcesz przytyc 1kg na tydzien musisz do icze( do tego co ci wyjdzie w punkcie 3ie dodac 1000 kcal i to bedzie twoja dzienna dawka kalorii jaka powinienes spozywac...

jezeli chodzi o białko to ja pisales trenujesz lekko w domu to proponuje nie wiecej niz 1,5 g na 1kg/należnej masy ciała tj. ok 100g dziennie. wieksze ilosci nie sa ci potrzebne poniewaz organizm nie bedzie potrzebowal (nie zużyje tego) i bedzie to sie odkładało w postaci tłuszczu a tego chyba nie chcesz no i nerki i wątrobe troche poniszczysz...

jezeli chodzi o tłuszcze to proponuje nie wiecej niz 25% calodziennego zapotrzebowania...z tego co ci wyjdzie w icze w punkcie 3ie...

a weglowodany ok. 60%

radzilbym troszke kasy zaoszczedzic i kupic jakas massówke. wzbogaci to twoja diete w dodatkowe kalorie

zeby przytyc 3ba jesc...duzo jesc i dobrze jesc...pełnowartosciowe białko (mleko, jaja, chude mięsa, ryby, sery białe, soje, fasolke, groch...) szybko wchłaniajace sie cukry (np. banany...ogólenie owoce, płatki, musli) a co do tłuszczy zapomnij o smalcu, boczku, słoninie...masło i margaryna, olej i oliwki...

podziel sobie dzien na 5 posiłków (wystarczy) i podziel je na % tzn. np.

sniadanie 25%
II sniadanie 10%
obiad 35%
podwieczorek 10%
kolacja 20%

powodzenia...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za pomoc SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
lukas no prosze jasnowidz:P wiec co to za produkty tam masz moga byc niedostepne dla zainteresowanego? :)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Te bardzo trudno dostępne produkty to: ryż, piersi z kurczaka, tuńczyki z puszki, chleb razowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
ojojoj no to faktycznie:) u mnie tego nei ma:(

soap won't wash away your shame.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Młody i chudy.Co mam jeść?

Następny temat

koktajl

WHEY premium