SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta podczas redukcji - problem.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Witam. Od niedawna jestem na diecie :

I Posiłek :
Jajecznica z 4 jaj - B:30g T:43g W:2g 510kcal
2 kromki graham - B:1,5g T:1 W:18 92 kcal

II Posiłek :
2 serki wiejskie - B:33g T:15g W:6g 190kcal
2 bułeczki graham - B:13 T:2,6 W:80 400kcal

III Posiłek :
Odżywka białkowa K** kokos : B:21g T: 2,8g W:3g

IV Posiłek :
200g piersi z kurczaka - B:43g T:2,6g W:0g 200kcal
100g ryżu brązowego - B:4g T:2g W:37g 350kcal

V Posiłek :
Tuńczyk 130g - B:26g T:0g W:0g 130kcal


Podsumowanie - B:157g T:68.4g W:150g B:2,18g/kg T:0.94g/kg W:2,08g/kg
kcal - 1782kcal



Tak to mniej więcej wygląda , mile widziane wszystkie uwagi , zależy mi na ostrej redukcji fatu. Mam 176cm wzrostu i waga 72kg. Trenuję piłkę nożną i ogólnie zaczynam biegać codziennie bo z powodu choroby nie mogłem przez ostatni okres. Również planuję zakup Thermal pro i w tym wypadku zostało doradzone mi by nawet Węgle zwiększył do 3g/kg by mięśnie nie leciały. Co o tym sądzicie ?. Mam jeszcze jedno pytanie a właściwie problem z reguły jak chodzę do szkoły w tygodniu wstaje o 6 i posiłki jem co 3 h : 6,9,12,15,18 i bardzo mi to odpowiada , jednak w weekend czy święta jest problem ponieważ wstaję po 11 i jem o 12 więc 12,15,18 i tylko 3 posiłki wychodzą.


Pozdrawiam i proszę o opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Z kości na ości? Nie wiem, co można redukować przy tak śmiesznej wadze.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Fat z brzucha i trochę z ud bo mam za grube ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
j/w taka waga i Ty chcesz redukcje robić? po drugie nie da się redukować tłuszczu tylko z brzucha i ud bo jak robisz redukcje to fat leci z calego ciała, po trzecie to dieta fatalna nie dawałeś chyba jej do poprawek w tym dziale, nie wiem ile czasu ćwiczysz ale pewnie w Twoim przypadku redukcja to bezsens, zastanow sie co robisz

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Czemu dieta fatalna :)? Nie czuję się komfortowo tak jak jest więc chce trochę zrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wklej zdjęcie ocenimy czy faktycznie jest tak źle

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
@LaXsioN Moim zdaniem w Twojej diecie jest trochę za mało kalorii. Przy Twoich gabarytach i jeśli jesteś bardzo aktywny fizycznie to powinieneś spożywać około 3000 kalorii. Znaczy to, że jeśli utrzymasz tą dietę 1700-1800 to stracisz dużo na wadze i niestety nie tylko "tłuszczyk". Moim skromnym zdaniem powinieneś wykonywać ćwiczenia aerobowe przy odpowiednim rytmie serca do spalania tłuszczu. Mam podobne gabaryty do Ciebie (no może ważę parę kilo więcej ;) ) więc podpowiem Ci, że powinno to być około 140 uderzeń na minutę. Jak chcesz zgubić fat z brzucha to trenuj go i nie mówię tu o 30 "brzuszkach" dziennie, a o prawdziwym treningu brzucha. Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
chuuudo, moim zdaniem nie ma co redukować, dorzuć czystego mięcha i wtedy pomyśl o redukcji, jak teraz jeszcze schudniesz to nic z Ciebie nie zostanie...

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 389
Dzięki wielkie za opinie :) Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Ćwiczenia na brzuch, a budowa.

WHEY premium