SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta poczatkujacego :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
Witam wszytkich byqów mam do was pytanie czy tak dieta narazie mi starczy cchialbym ja zstosowac bo jak narazie niemam kasy na nic innego i czasmi do tej diety jakas odzyweczka dieta moim zdniem jest dobra bo lepiej 6 malych posilków jak 3 duze no nie ?? zresza sami ocencie bo wiem ze sie na tym znacie :D tex z gory
Śniadanie 7:30
3 jaja; 30 gramów pasztetu wołowego, dwie grzanki z masłem, 2 szklanki mleka

Drugie śniadanie 10:00
Kanapka z mięsem, 1 jajko, 1 szklanka mleka

Obiad 12:30
Kanapka z mięsem, kanapka z serem, dwie szklanki mleka, owoc

Podwieczorek 15:00
Jajko, 3 plastry sera, 2 szklanki mleka

Kolacja 18:00
Ok. 30 gram wołowiny mielonej, pieczone ziemniaki z masłem, sałata, 2 szklanki mleka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32067
jaki jest Twój cel? bo na takiej diecie chyba nie masa

<b >test</ b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
chcialbym poprosty trzymac ta wage co mam a gainer zrobi swoje niesadzisz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
na tej diecie to nawet swojej wagi nie utrzymasz,nie mówiąc o przybraniu masy.Wogóle coto za obiad,kanapka z mięsem....No chyba że warzysz 35kg,to wage powinieneś utrzymać.A pozatym poco robisz diete jak chcesz trzymac wage w miejscu??

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2004-12-25 13:17:42

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32067
policz ile Ci wyjdzie białka/ww/tłuszczy w tej diecie i zapodaj tutaj

<b >test</ b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
dekiel to na oko widac że jest ich z dwa razy mniej niż potrzebuje...zero zdrowych tłuszczy,dno

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2004-12-25 14:24:20

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
radze ci poczytać podwiesozone posty i ułożyc "pożądną" diete następnie wkleić ja tu a my ocenimy i poprawimy,bo w tej uwierz mi,jest wszystko do poprawy...

Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2004-12-25 14:26:40

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32067
no i napisz ile ważysz i jaki masz trening (jeśli w ogóle coś trenujesz )

<b >test</ b>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zapoznaj sie z postami podwieszonymi bo ta dieta do niczego

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2165
no to jak diete proponujecie mam 167 cm wzrostu i 60 kg wagi chcialbym do marca wazyc z 70 kg biorac do diety gainerka nawet dwa >?? co o tym myslicie ??a diete niewiem jak ja ulozyc omozecie mi jakos ?? wage i wzorost podalem czy to wystarczy na ulozenie ajkies diety ktora da mi cos wiecej jak podtrzeymanie <masa> ale chodzi mi o tak diete ktora jest tania :/ wiecie o co chodzi :P napiszcie mi ja jesli wam to niesprawi przykrosci ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
po pierwsze do marca cięzko będziesz miał nabrać 10kg masy.Da sie to zrobić ale wtedy będziesz mieć bardzo duży procent otłuszczenia,a pewnie tego nie chcesz.Diety nikt ci nie ułoży,jak pisał wcześniej zakrześ i ja zapoznaj sie z postami podwieszonymi,ułoż diete następnie ją wklej a my ocenimy i poprawimy pozatym sampiszesz że chcesz aby twoja dieta była w miarew tanie więc sam wiesz na co cie stać,to tym bardziej powinnieneś ją ułożyc sam


Zmieniony przez - mobi89 w dniu 2004-12-25 16:48:15

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ułożenie diety

Następny temat

Czy białko serwatki oferowane przez mleczarnie daje efekty

WHEY premium