SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na wyrzeźbienie sylwestki i ew. zrzucenie paru kilogramów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Witam:) Mam na imię Kamil, mam 16 lat, od trzech tygodni zacząłem zmieniać swoje nawyki żywieniowe (zaprzestałem spożywania słodyczy i ograniczam tłuszcze) przez te 3 tygodnie zrzuciłem z 92 kg do około 85 kg, mój wzrost to ok. 184. Towarzyszyły mi przy tym ćwiczenia na ławeczce ze sztangą oraz od tygodnia ćwiczę po 30min dziennie na orbitreku. Zauważyłem że dość pozytywnie wpłynęło to na mnie, na brzuchu mam wrażenie że zniknęło trochę tłuszczu, stał się twardszy (podczas ćwiczeń na ławeczce często ćwiczyłem paroma seriami brzuch). Ostatnio moja waga można powiedzieć że stanęła w miejscu. I moje pytanie brzmi co i w jakiej ilości jeść aby zamiast tłuszczyku pojawiły się mięśnie, a kiedyś może nawet i 6pak :) Słyszałem że nie można za dużo zrzucać wagi bo zrzuca się automatycznie tkankę mięśniową. Jaką dietę proponujecie? Czy zainwestować w dodatek w postaci czystego białka? Miałem plan zrzucić jeszcze tak do 82-81 ale boję się że ubędzie mnie "w mięśniach" Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wszystkie potrzebne informacje masz w tematach podwieszonych, które powinieneś był przeczytać przed założeniem tego tematu.

dieta powinna mieć charakter indywidualny, odżywki na począttek niepotrzebne, a żeby coś doradzić - potrzebne jest szersze info na temat danej osoby i jego sposobu odżywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Więc ćwiczę co drugi dzień siłowo ( 5 serii po 12 powtórzeń mam wyodrębnione 4 ćwiczenia na klatę i bicepsy, do tych treningów dorzucam 3 serie po 15 powtórzeń na brzuch) pomiędzy treningami siłowymi robie ABS. Aha jeszcze codziennie 30 minut na orbitreku ćwiczę (spalam około 350 kalorii). Na co dzień chodzę do szkoły, sks mam raz w tygodniu, tak to raczej lipa z jakimś dodatkowych sportem. Śniadanie jem zazwyczaj w szkole jest to chleb ziarnisty (3 kromki) z szynką lub jajkiem zazwyczaj, po przyjściu do domu najczęściej jem chrupki z jogurtem 0%, następnie jem albo ryż z warzywami lub jakąś sałatkę warzywną grecką i tego typu, lub robie sobie omleta z różnymi składnikami lub płatki owsiane z jakimś owocem (zamiennie kus kus) potem okolo godziny 17-18 jem coś lekkiego (ryba z chlebem) po treningu który kończę około 19 zazwyczaj nic nie jem ale piję dużo mleka ew. jakiegoś shake'a z owoców i mleka ( oczywiście 0%). To by było na tyle :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na Mase

Następny temat

Udko z kurczaka vs pierś z kurczaka

WHEY premium