SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na wakacje.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
Siema.
Ważę obecnie 70kg przy wzroście 170 i chciałbym schudnąć 6kg bez efektu yo-yo. Czego powinienem unikać w diecie, i jakie ćwiczenia powinienem wykonywać, żeby (zmniejszyć brzuszek).
Acha, Jem ALC (2 kapsułki dziennie), oraz kofeinę taurynę w postaci napoju Red Plus. Czasem Efedrynę w dawce 30mg ale to jak musiałem się uczyć.
Chyba raczej prócz ALC nie potrzeba mi żadnej odżywki?

Jak wiadomo ALC przy wysiłku fizycznym zmniejsza tkankę tłuszczową bo energia pobierana jest z tłuszczów. Tyle mojej wiedzy na ten temat.

Acha, dodam, że czasem walnę 50/100mg Tramadolu na dzień do rozluźnienia mięśni i wtedy np. biegam sobie 3km i idę spać. Doświadczeni będą wiedzieć o co chodzi.

Ale moje pytanie jest o dietę i ćwiczenia. Na codzien jadam to co robi mama, więc muszę zmienić jadłospis liczę na Wasze rady, czego unikać, co jeść w dużych ilościach, co jest szkodliwe i od czego uciekać (np. słodycze).

Liczę na pomoc, Adrian.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 803 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10957
poczytaj podwieszone posty nt ukladania diet
Suple malo dadza bez diety

"You know what bad genetics are? Being born without legs."

"In the Iron Game, you only grow if you work HARD"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
A nie może mi ktoś konkretnie w 3 zdaniach skrócić to co tam musiałbym szukać przez godzinę? Wiem, że jestem nowy, ale mam masę spraw do załatwiania, a moje pytanie nie było skomplikowane...

co jeść i czego unikać , chcąc schudnąć z 8kg biorąc ALC (2 kaps/d), kofeinę i witaminki.

na pewno tłuszczy będę musiał unikać, ale w takim razie co jeść np. na obiad, żeby był zdrowy, niskokaloryczny i (w miarę!) sycący?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
1. nie da sie w 3 zdaniach
2. tylko Ty masz sprawy do zalatwienia, natomiast inni wylacznie czekaja na mozliwosc odpowiedzenia na pytanie, i***** ze ktos sie wysilil zbierajac te wszystkie posty do kupy, teraz jeszcze ma napisac streszczenie
3. niekoniecznie powinienes unikac tluszczy, powiem nawet ze powinienes nie unikac zdrowych tluszczy.

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 184
Dzieki!

Przeczytalem 3 przyklejone tematy. I już wiem mniej wiecej co i jak. Powinienem dostawac dziennie 3900kcal (z kalkulatora http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html ) czyli muszę dziennie znizyc o 600 kcal (postanowilem).

Wiem tez co jest a czego nie jesc. A z cwiczen to nie chce byc kulturysta, sam sobie poradze (biegi, przysiady, rozciagania).

Jakos pojdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orzech Włoskie - a ich przydatność po dlugim czasie

Następny temat

mononienasycone tłuszcze

WHEY premium