SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21146

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1440
Witam. Jestem nowy na forum.
Ćwiczę na siłowni od miesiąca , mam 21 lat. Mierzę ok 176cm , waga 76kg. Ogólnie nie jestem gruby, po prostu zebrał mi się tłuszcz na brzuchu i chciałbym go zbić.Trenuje 3-4 razy w tygodniu ,raz w tygodniu gram 2 godziny w kosza .Chcialbym prosić Was o poprawe diety,ponieważ nie umiem sobie poradzić.
Mam zamiar spalić tk.tłuszczową na brzuchu po czym zabrać się za masę i rzeźbę.I tu moje pierwsze pytanie: mam w domu ultimate protein (białko ) i czy mam narazie go nie zażywać skoro chcę spalić na brzuchu ??Czy białko będzie działało rzeźbiąco ?Myślałem żeby popracować teraz jeszcze z miesiąc -dwa na sucho a potem zażywać białko ale może jestem w błędzie ?może sięgnąć już teraz i przy tym ćwiczyć ?
Robię teraz codziennie trening weidera (6) na brzuch i skończe go za półtora miesiąca i chciałbym o dobranie diety.Moja propozycja :

6.20 rano
Mleko 2%tłuszczu 100g
Płatki owsiane ile ?lub 2 jajka na twardo
co do picia?herbate bez cukru:(?
I teraz pytanie co jako białko ?jakie produkty najlepiej i w jakiej ilośći

2 posiłek 10.30
Marchew ,ogórek lub banan
Co do tego ?

3 posiłek 13.30
Kotlet schabowy lub jakie danie ?
ryż brązowy 100g
Jaka surówka ??
jakie zupy są odpowiednie ?

4 posiłek ok 16.30
Nie wiem.Co proponujecie ?

5 posiłek ok 19.00
np.Tuńczyk w puszce, jogurt naturalny
chleb żytni razowy
Makrela ?
jaka najlepsza szynka ?
Na noc trzeba jeść białko i t tłuszcz. Co polecacie ?

Ćwiczę zawsze tak o 22.00 .Więc jak to pogodzić z posiłkami ?6 posiłek jeszcze po treningu ?jeśli tak to jaki ? Co z mlekiem w dzień ?ile trzeba pić i jakie najlepiej.Można zamiast mleka jaja jeść ? A co z owocami i warzywami ??kiedy wolno a kiedy nie?
Co z pestkami dyni,ze słonecznikiem itp ?ile wody dziennie trzeba pić ?i czy może być gazowana ?
Bardzo prosze o odpowiedź. Acha za miesiąc- dwa będę chciał mase i rzeźbe robić ,co z dietą ?trzeba ją zmieniać ?
Jeszcze pytanie o suplementy ,jakie sobie teraz zakupić ?Co oprócz białka kupować? Omega 3 ?co jeszcze ?pozdrawiam

Zmieniony przez - glide8 w dniu 2007-12-23 22:12:49

Zmieniony przez - glide8 w dniu 2007-12-23 22:18:40

Zmieniony przez - glide8 w dniu 2007-12-23 22:25:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy może mi ktoś odpisać ?proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1534 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27305
Najpierw pytania ( CZEMU AŻ ICH AŻ TAK DUŻO )
-Nie da sie spalic smalcu z samego brzucha
- NIe da sie robic na raz MASY & rzeźby
- Białko zwieksza metabolizm wiec mozesz je przyjmowac
- Bialko jest jako uzupełnienie diety wiec mozesz zaczac je brac w kazdym momecie kariery
-a6w To słaby trening Polecam zwykłe ćwiczenia na brzuch ale je równie trzeba umiec robic !!
- W diecie redukcyjnej unikaj mleka
- Oczywiscie ze mozesz jeść jaja !!
- owoce mało i w dodatku z rana lub okołotreningowo I to o niskim IG
-Warzywa jedz ile zechcesz !
-Pestki z dyni i slonecznika to dobre tłuszcze , bardzo przydatne przy dietach redukcyjnych ( moze to byc rowniez olej lniany lub oliwa z oliwek )
- Wode pij jaka sobie zechcesz ( tylko aby nie była słodzona )
- Oczywiscie ze diete musisz zmienic Redkucyjna a masowa doscy bardzo sie rożnia !
- Omega 3 to kwasy tłuszczowe bardzo przydatne w diecie wiec mozesz je kupic

A teraz dieta

6.20 rano
Mleko 2%tłuszczu 100g Unikaj mleka przy redukcji
Płatki owsiane ile ?lub 2 jajka na twardo Tyle ile ci potrzeba !!
co do picia?herbate bez cukru:(? ( co zechcesz aby bez kcal )
I teraz pytanie co jako białko ?jakie produkty najlepiej i w jakiej ilośći ( moga to byc jajka , piers z kurczaka , ryby , wolowina ...co zechcesz ( w takiej iloscie jakiej ci potrzeba ))

2 posiłek 10.30
Marchew ,ogórek lub banan
Co do tego ?
CO TO KU**** za posiłek Ani tłuszczy , ani bialka !

3 posiłek 13.30
Kotlet schabowy lub jakie danie ?
ryż brązowy 100g ( nie zaduzo tych wegli w diecie ?)
Jaka surówka ??( jaka zechcesz ( jestes nie zdecydowany jak baba )
jakie zupy są odpowiednie ? Zadne zupy !! ZUPY SA DO DUPY

4 posiłek ok 16.30
Nie wiem.Co proponujecie ?
Ja proponuje cos z bialkiem i tluszczami

5 posiłek ok 19.00
np.Tuńczyk w puszce, jogurt naturalny
chleb żytni razowy nie dawaj tak późno wegli !!
Makrela ?( masz juz tunczyka to po co makrela
jaka najlepsza szynka ? Taka ktora kupisz żywa i sam ja sobie upieczesz !
Na noc trzeba jeść białko i t tłuszcz. Co polecacie ?
Białko jakies wolno wchłanialne, cos z kazeina Lub Bialko z Oliwa aby w nocy nie następował katabolizm miesniowy !!

ALE SIE NAPISALEM ....CHYBA SOG SIE NALEZY
2

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za odpowiedź. Powiedzcie mi ,zacząłem brać ultimate protein. I zastanawiam się co jeszcze kupić do tego ? napewno zakupie omega 3 (czy może być ? http://allegro.pl/item285554286_trec_super_omega_3_120_kapsulek_tania_wysylka_.html ) , Może zakupić jeszcze jakiś gainer ?typu http://allegro.pl/item282733844_trec_mass_xxl_3kg_bardzo_szybki_przyrost_masy_.html  . Czy polecacie mi coś innego ? Ogólnie zależy mi teraz na tym żeby zrobić ładnie brzuch bo mam troche na nim tłuszczyku :) (robie weidera i do tego zacznę robić inne ćw na brzuch) ,ale chcę też przybrać na masie a potem rzeźbe... Jak gainer będzie działał ?Może w co innego zainwestować ?
Acha jeszcze jedno pytanie.Czy przez branie białka i innych suplementów co mi polecicie (np gainer) może mi nie wchodzić redukcja tłuszczu na brzuchu ?czy to wszystko wspomaga trening. Pytam bo chce zredukować brzuch ale jednocześnie przybrać w klacie i rękach :)

Zmieniony przez - glide8 w dniu 2007-12-24 16:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1534 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27305
O popatrz chcesz sie zredukowac i przybrac w klacie i rekach NIE DA SIE .....!!
-Gainer tylko cie jeszcze bardziej otłuści
-Mógł bym ci polecic jakis spalacz ale przy twojej znikomej wiedzy i tak ci w niczym nie pomoze ..!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5664
dieta na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha....ehhh ja mam sporo fatu na wspakuzjacym palcu, kto pomoze w ułozenu dety na wskazujacy palec?

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja moge ci w tym pomóc ...Ale bez HMB sie nie obejdzie ....
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10057
SlipBoro mylisz sie troszke w kwestii tego, iz na poczatku przygody z zelastwem nie da sie spalic troche fatu oraz troszke podbudowac reszte. Da sie jak najbardziej (nie mam tutaj na mysli jakis piorunujacych rezultatow), no ale nie z wiedza jaka prezentuje autor tego tematu Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4271
Zwiększona podaż białka, obciąc wegle, bilans kaloryczny na 0, a do tego spalacz i stek kreatynowy. I jest ogien w twoich gaciach

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
da sie.....Ale to bedzie mało satysfakcjonujace ! najpierw palimy potem robimy mięśnie..... bedzie o wiele szybciej i owiele bardziej bedzie z tego zadowolony ....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy.

Następny temat

dieta ukladana przez 2 godziny ocenicie...