SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Dieta na redukcje do oceny 90kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 421

Formularz - Proszę o pomoc

23

M

Cel

Redukcja

Waga

90

Wzrost

195

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

30% mniej wiecej

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

bezrobotny ogolnie malo ruchu poza treningami

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

5 razy w tyg trening silowy, 4 razy aeroby 10min+15 min cardio
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 209
Witam serdecznie jestem nowy tutaj chcialbym zapytac sie was jak oceniacie moja diete? Jest to moje pierwsze podejscie do diety krytyka mile widziana. Z gory przepraszam za wszystkie bledy ale od dawna nie mieszkam w polsce i ciezko mi idzie pisanie.

Dieta troche malo roznorodna bo to pierwszy dzien jaki byl i robione z produktow jakie mialem pod reka. Inne dni to rowniez kasza/ryz ciemny/ losos swiezy i wedzony/ dorsz/ musli/ owsianka oraz inne warzywa niz tylko pomidor i marchewka :P
Takie pytanie czy bialko w proszku w ilosci 50g moge zjesc jako pierwszy posilek z owsianka i woda? Wiem ze przerobione ale strasznie by mi pasowalo. Przedewszystkim prosilbym o sprawdzenie czy dobrze rozlozylem B/W/T.
Takie jeszcze pytanko, posilek 2h przed treningiem bedzie dobry? i 1h po treningu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2875 Napisanych postów 64121 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 527262
Mało tłuszczy masz w diecie .Możesz zrobić sobie odżywkę z platkami owsianymi -rano nie ma problemu.pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 209
Hmm nie wiem dlaczego ale zrobil sie 2 razy temat. Jak by jakis moderator to widzial niech usunie 1. To nie jest tak czasem ze 20% maksymalnej wartosci to tluszcze przy reduckji? W moim wypadku wychodzi to 59gram.

Zmieniony przez - Interior w dniu 2017-02-14 15:10:25
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2875 Napisanych postów 64121 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 527262
Przyjmij proporcje 2 g białka na kilogram ciała, 1 g tłuszczy na kilogram ciała i reszta węglowodany.
napisał(a)
wojo zmc Moderator
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 10868 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165288
Ułóż sobie jadłospis na 4/5 posiłki + np. wpc po treningu http://www.sfd.pl/sklep/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ).
Pozzdrawiam

Moderator działu: Odżywianie i Odchudzanie

Moje zmagania zapraszam :
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467-s3.html#post-18313623 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieżnia technika

Następny temat

Dieta redukcja 90kg do oceny

Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness Siostra Conora McGregora zawodniczką bikini fitness 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro 52-letnia mama mistrzynią IFBB Pro Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Uzależnienie od alkoholu - sygnały ostrzegawcze Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Jak zbudować sześciopak? 9 kroków do sześciopaka Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Alkohol i jego negatywny wpływ na ciało Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Czerwone mięso: zdrowe czy niezdrowe? Jeść czy unikać? Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Bodybuilder Chat City- portal randkowy dla kulturystów Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis Dieta ketogeniczna - przewodnik po planie i przykładowy jadłospis