SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6030
mam pare pytan apropo diety na redukcje bez ktorych niemoge jej ulozyc , prosze o szybka pomoc zalezy mi na czasie:)

1)z tego co przegladalem inne diety to przewaznie skladaja sie one z 5-6posilkow dzienie co ~2-3h przypuscmy ze moje posilki by byly w granicach tych godzin:
1posilek 7:00
2posilek 10:00
3posilek 13:00
4posilek 16:00 [przed treningiem]
5posilek 19:00 [po treningu]
6posilek 22:00

no i we wszystkich dietach (przynajmniej w tych co widzialem) prawie w kazdym posilku jest jaksi kruczak itd a problem polega na tym ze w czasie 2 3 posilku jestem w szkole a raczej niema jak tam isc z kurczakiem;p i potrzebuje jakis rad co wstawic w te 2 posilki? mysl ze najelpszym rozwiazaniem sa kanapki z czarnym pieczywem z margaryna (bo podobno masla niemozna) i na to jakis tunczyk albo twaróg chudy z pomidorkiem czy ogorkiem hm?

2)wyliczylem sobie ze potrzebuje dzienie 2375kcal
i teraz niewiem jaki jest przelicznik bialka/ww/tluszczow na kg masy ciala a potrzebne mi to do zrobienia dietki ale z tego co czytalem to wynosi one 3g bialka , 5g ww a potem co tydzien schodzic o 0.5 zeby dojsc do 3g i tluszcze to tylko z oliwy z oliwek ktora mamy na sniadanie i z miesa

3)co powinien zwierc posilek na sniadanie , przed treningem , po treningu , na noc i te po sniadnaiu a przed treningem , z tego co czytalem to wyglada to tak (jesli sie myle prosze poprawic)
1.sniadanko -> jak najwiecej ww
2 i 3 posilek w szkole -> jak najwiecej bialka
4.przed treningem -> jak najwiecej ww
5.po treningu -> jak najwiecej bialka
6.na noc -> niewiem :D doradzcie

4)ogolnie jedzonko ktore jest dla mnie przyjazne w tej diecie to -> ryz brozowy (czy bialy tez jest dobry?) , kasza , makaron , margaryna (zamiast masla na kanapki ??) czarne pieczywo , tynczyk , serek wejski , twarug chudy , owsianka (na wodzie??) bialko z jajek , filet z indyka , piesc z kurczaka , wolowina i wooooooooooooooooooda , warzywa , owoce , co jeszcze tutaj moge dodac? i jakie sa najlepsze warzywa i owoce ?

aha apropo tego co chce osiagnac to jest to spalenie tkanki tluszowej an brzuszku, niemam jej niewiadomo ile ale i tak jest jej za duzo , trening ktory robie to postanowilem zaczac "hit" zaczynajac od 30truchtu + 10sprintu x 4 i potem co pare treningow zwiekszac serie a potem zmienie na 15sprintu a na koniec na 20s do tego w domku brzuszki , podnoszenei nog w pozycji elzacej i podnsozenie kolan w zwisie;p
prosze o pomoc a potem sie pobawie w ulozenie dietki... :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 73

Wzrost: 175

Obwód klatki: nie potrzebne do tego

Obwód ramienia: nie potrzebne do tego

Obwód talii: nie potrzebne do tego

Obwód uda: nie potrzebne do tego

Obwód łydki: nie potrzebne do tego

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: niewiem jak to tam liczyc

Aktywność w ciągu dnia: szkola;D i trening hit + pare cwiczen w domu

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: codzienie

Odżywianie: lubie kebaby ;P i czas z tym skonczyc

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak raczej

Stan zdrowia: zdrowy chlop

Preferowane formy aktywności fizycznej: podalem wyzej

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie;]

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: jesli trzeba to czemu nie

Stosowane wcześniej diety: nie;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem - bez przerwy sikam :(

Następny temat

Pytanie o batony? :)

WHEY premium