SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na redukcję -kobieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
Witam. Proszę o ocenę ułożonej przeze mnie diety oraz sugestie dotyczące zmian.
Jest to pierwsza dieta, która ułożyłam.

O mnie:
Kobieta
Wiek: 20 lat
Wzrost: 165cm
Waga: 57kg
Aktywność przy diecie: 5x w tyg "Trening z MEL B"
Dobrałam sobie zestaw ćwiczeń - 5min rozgrzewka, 15min cardio, 20min trening całego ciała, 10min trening brzucha, 10min trening pośladków, 5 min rozciąganie = całość 65min

Obliczyłam zapotrzebowanie 2000kcal -500kcal =1500kcal, ucinam tyle ze względu na to, że na co dzień na pewno nie osiągałam tych 2tysiecy kcal.

Rozkład: B 110g/ WW 170g / T 54g

Przykładowo rozpisałam dietę, niestety brakuje mi trochę tłuszczy a kalorie już zostały osiągnięte. Proszę o pomoc w ewentualnych zmianach tego jadłospisu :) pozdrawiam


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dla kobiet jest dzial Ladies SFD. na pewno masz w diecie za mało tluszczu, za duzo nabialu. Wafle, wędliny, maslo orzechowe, otręby do wywalenia. Trening zmien na silowy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 120
Mógłby ktoś przenieść do odpowiedniego działu (Ladies SFD) ? czy mam założyć taki sam temat?
Białko wzięłam na poziomie 1,9g na kg masy ciała, nie wiem właśnie czym uzupełniać te tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1
wypowiem się, bo ma podobne "parametry" do ciebie. Wzrost 169, waga 57 kg, wiek: 29 lat. Z wagą czuję się naprawdę dobrze i moim zdaniem ty też powinnaś. Diety nie stosuję jakiejś szczególnej. Staram się jeść do 5 niewielkich posiłków dziennie. Ważne jest żeby jeść je w miarę regularnie. Z racji tego, że tłuszczyk jest zawsze zbędny to staram się jeść produkty bogate w kawasy omega 3, które skutecznie go redukują. Staram się w miarę możliwości jeść łososie, makrele, śledzie, czyli tłuste ryby, ale bogate w te zdrowe tłuszcze. Oczywiście unikam dodatków typu ziemniaki - początkowo nie wyobrażałam sobie bez nich dania, ale naprawdę wszystko może smakować i bez nich. Staram się w miarę często przygotowywać wszelkiego rodzaju sałatki. Moim faworytem jest brokułowa, z odrobiną oleju golden drop (rzepakowo lniany) i dosłownie garstką niesolonych orzechów nerkowca. Na zimno smakuje znakomicie. Unikam masła, bo ono też nie jest szczególnie potrzebne. Do tego oczywiście regularne ćwiczenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko dieta , praca - 2 zmiany

Następny temat

W końcu dieta do oceny !

WHEY premium